Göstergede çıkan F işaretinin anlamı ?

Bulent Oral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonmocan ilgine çok teşekkür ederim. Bu ECU dediğin ne, beyin mi yoksa. Birde bu yukarıda yazdıklarınızı aynen ustaya aktarıcam. Eğer sonuç çıkmaz ise Ankaraya gelmek için imkanlarımı zorlarım, tekrar teşekkürler

Bulent Oral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer hata kodun tech cihazında p1600 gözüküyorsa hiç uğraşma ECU değişecek. ucuz ve garantili ECU ayarlarım, senin dediğinden çok daha ucuza gelir.
sonmocan garantili sıfır fiyatı ve ikinci el fiyattı aşağı yukarı ne kadardır. Bu konuda bir bilgi verebilirmisin. Burdan yada özelden yazabilirsen sevinirim

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım beşevlerde yol üstünde beyin tamir eden bir yer var. geçerken görüyorum içerisi opel kaynıyor. bmw falanda . adamın tamir yeteneği nedir bilmem hiç görüşmüşlüğüm yoktur. istersen bi orayla görüş belki beyin olayını çözer orası. bi yerlerde okumuştum 400 ytl civarı garantili tamir yapılıyomuş. Forumlarda araştır bi derim .

slayeromer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşım emin deilim ama f şanm-zuman ile ilgili bi arıza olabilir şanzumanda ucuz bişi olmadıgı için söylemeye dilim warmıo

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Bülent.Arabanin sorununu cözdünmü, Eger cözmediysen bana Tech2 nin ver kod hatasinin (F ile beraber bazi sayilar daha olmasi gerekiyor) tamamini ayazarsan sana daha iyi yardimsi olurum.haber bekliyorum...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun canını sıkma hal olur inşallah

Bulent Oral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Arkadaşlar Raif ustanın beyin arızası tespiti ile sorunum çözüldü. Bayramdan önce Serviste araca beyin siparişi verdik ama henüz gelmedi,servis te test aracından beyini söküp benim araca taktı. O gündür sorun yok kullanıyorum. Bu hafta da yeni beyin gelecek ve takacaklar ,2 ay sonunda bu dertten kurtuldum en sonunda.

Ama şimdide başka şeyler gözüme çarpıyor mesela aracı parkettiğimde bir süre sonra egzos asfaltı sim siyah yapıyor. Yağı değiştireli 4000 km ye yakın oldu, kontrol ettim yağ da eksiltmemiş, bu normalmi yoksa yine mi bir sorun var?

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunun çözüldüğüne sevindim en son bayramdan önce gittiğimde senin arabayı sormuştum uğraşıyoruz demişti oradaydı araban. :alkis:
umarım bir daha böyle sorunlarla karşılaşmazsın.

Bulent Oral' Alıntı:
Merhaba
Arkadaşlar Raif ustanın beyin arızası tespiti ile sorunum çözüldü. Bayramdan önce Serviste araca beyin siparişi verdik ama henüz gelmedi,servis te test aracından beyini söküp benim araca taktı. O gündür sorun yok kullanıyorum. Bu hafta da yeni beyin gelecek ve takacaklar ,2 ay sonunda bu dertten kurtuldum en sonunda.

Ama şimdide başka şeyler gözüme çarpıyor mesela aracı parkettiğimde bir süre sonra egzos asfaltı sim siyah yapıyor. Yağı değiştireli 4000 km ye yakın oldu, kontrol ettim yağ da eksiltmemiş, bu normalmi yoksa yine mi bir sorun var?

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle bin arkadaşım