Göstergelerde ki anlık gidip gelme

caner4141

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.a arkadaşlar 2005 model 1.3 aracımın yolda seyir halindeyken hız ve devir göstergesi aynı anda sıfıra inip bir kaç saniye sonra geri geliyor sanki stop etmiş gibi sonrada akü lambası yanıyor genelde çukurdan geçince de yanıyor stop edip calistirdiktan sonra lamba sönüyor birkaç ustaya sordum bunlarda kronik birşey olmaz önemli değil dediler ama benim midemi bulandırıyor kimisi akünün şase kablosu dedi kimi de gösterge soketleri bu sorunun çözümü nedir arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim arabadan soğudum.

GT-I9060I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
öncelikle akü kutup başlarının cvata ve temas eden yerlerini kontrol edin tam kavramalı ve civata tam sıkmalı.. sonrasında artı ve eksi güç kablolarında yırtık kaçak deformasyon olup olmadıgını kabloların herhangi birşeye sıkışıp sıkışmadıgını bu sebeple yaralanıp yaralanmadıgını dikkatlice kontrol edin en son sigorta..

caner4141

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle akü kutup başlarının cvata ve temas eden yerlerini kontrol edin tam kavramalı ve civata tam sıkmalı.. sonrasında artı ve eksi güç kablolarında yırtık kaçak deformasyon olup olmadıgını kabloların herhangi birşeye sıkışıp sıkışmadıgını bu sebeple yaralanıp yaralanmadıgını dikkatlice kontrol edin en son sigorta..
Sigortala tablosuna baktım hepsi sağlam gözüküyor ama arada boş sigortalar var. Sigorta da problem olsa hiç calışmama sı gerekmez mi ?

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sigortala tablosuna baktım hepsi sağlam gözüküyor ama arada boş sigortalar var. Sigorta da problem olsa hiç calışmama sı gerekmez mi ?

Sigorta kutu ve ana kablo tesisatini söylemek istemiştim opellerin elektrik tesisati kablolamasi sorunlu biraz bana kalirsa yada onceden takılmış alarm sistem vs bilincsizce yapılıyor.. motor vibrasyonu ile bi temassizlik olabilir gibi geldi bana

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi