gsi sfi gaz yememe

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
çok çalışman lazım çook o zaman olsun yavaş yavaş toplanır lkm anlatılmaz yaşanır :)

zzr13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yasıoz ama sımdıye kadr bı artı olarak dııl hep eksı olarak olduu............duy sesımı yalcın abı

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ezbere akışmetre değiştirmek boşa masraf olabilir.Cihazda bir değerlerine bakıp gerekirse denedikten sonra araştırmak daha mantıklı.Ayrıca gaz yememek denildiğinde bir çok değişik yerden çıkabilir.Belki basit bir ısı müşürü belkide akışmetre.İncelemek lazım.

zzr13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hafta sonu sanayı yolları bana gorundu anasılan:Dgıdıp bı makınaya sokıcam arabayı ısallh daha hafıf bı arzadır:Domrumu yedın lkm omrumu:D

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sasmaza gittiginde haber ver goruselim.sorunlara ortak cozum bulabiliriz belki.

mrtzkn_74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Vectra Gaz yememe sorunu

ya bizim arabada da sorun var. Karbiratörün üzerinde plastik bir şey var . herhalde gazı alıp motora gönderiyor. O kırılmış ve ben bantladıkça araba giderken patlıyor bant kopuyor. bir ara çok iyi yapıştırdım ve bantladım bu seferde diğer tarafını yani sağlam tarafını kırdı neden bu kadar zorluyor ki... bilgilendirirseniz çok sevinirim

zzr13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaslar daha gidemedim sehir dısındaydım onumuzdeki hafta bakcamm pazartesiden itibaren once atesleme bobinini deistircem
bide bilğisayara gircezz bakalım benim usta ivedikte eger sasamaza gidersme hberd veririrm burdann:))opel kamaya sordurdummm onlarda atesleme bobini dedi çunku benim arabada 4500 5000 devirlere kadanr hafif tkanmada oluoo bakıcamlm hallettikten sore burdan bilgi veririm sizee:)

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha Çooook Çalışman Lazım Çoooook LKM kimleri Eğitmediki Senide Eğitir ;)