GSI'dan kurtulanlar KLUBÜ :)

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7fc66a35.jpg

fb26c31c.jpg

işte bu da bizim gsi sfi miz suanlık yatıyor yakın zamanda tekrar cıkacak inşallah abim arabası ben karışmıyorum ne zaman isterse o zaman toplucak :D sfi aşkım kapardı :D Not: Denizim cok kirli duruyor bi daha toplanırken fotolayıp nasıl bi renk oldugunu göreceksiniz patlıcan moru gibi :D

bizzat garajda gördüğüm çok diri ve orjınal kaportaya sahıp güzel araçlardan biri bende bnm son lacıyı koyıım boyada resimleri çekiimde sonunda lacıvertimde oldu bi o renk olmamıştı mavi ok de laci başka

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen abim seninde gözün görsün istedim ki eksigi falan varsa tamamlayalım istedim şuanlık bi eksigi kalmadı motoru üzerine konulup marş basmak kalıyor inşallah oda haziran gibi hazır olacak inşallah ..

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yawww neden kurtulmak ıstıyorsunuzkııı :S benımm bır gsi olsunnn 1mılyon borcum olsun babamın vardıı resmını koyayım belkı kullanan vardır

beyaz olan babamındı kırmızı olan kalfasınındıı ılk araba kullanmayıı onda ögrenmıstımm az kacırmadım altımdann coook zevklıydıı ama gaza koklemeyle yerınden fırlayısııı hala aklımda

beyaz olann tamamenn orjınaldıı en ufak degısenı yoktuu yalvarmıstım babama satmaması ıcın hatta kusmustum o zamanlarda
kırmızı olanda ılhan abımındı f1 sanzıman takmıstı ona 6 ılerıdı pıston genısletmesı fln yaptım dıyorduu kendılerı motor ustaları tabııı ahhh ahh
bu aracları alanlar acıl bana ulassın ozellıkle beyaz olanıı :) tekrarda gormek ıstıyorum cok cıddıyım

metinim naber :):)
nse 45 kısa k uzun seriydi şanzuman o bakımdan kardeşim ha bu arada beyazı görmeni tavsiye etmem eski haali kalmamış ben geçen yolda gördüm moralin bozulmasın...babannası sattı hayret meliste nası izin verdi şaştım o zaman :(sen daha küçüktün o zaman
beyazı 10 küsür sene bindi kaşındı sonunda bana sattı bendende 3 el değiştirdi sonrasında ilhanınkinide ben aldım apoya gitti ondan avcılara ordan izmite sonra gene kadıköye döndü :):)
nerde bizdeki halleri tabii ama ASTRA GSI VAZGEÇİLMEZ unutmayalım bende şu an 3 tane var siyah lacivert sarı :):) size komik gelecek astra j aldım bi dünyada kredi borcuna girdim ama astra gsı dan vazgeçemezsiniz
şimdi inanmayacaksınız ama 1 saat önce ankaradan okan aradı girdi kanıma aldırdı kırmızı bidene daha :):) aahhh ah okan yaktın beni gece gece yarın işi halledip kaporasını yolliicam bi baksın adam gibi bidahada
SİZDE AÇMIŞSINIZ KURTULANLAR CLUBU PUHAHAHAHA
KUR TU LA MAZ SI NIZ 49. yolda geliyor 50 de son birini garajımda oğluma saklıcam o binerken sizde elinizde bastonla aaahah ne arabalardı der durursunuz size 1 tur bile vermicem o zaman :):):)
samete gelince duramaz dayanamaz bulsun bi cillop bak nası atlıyo :)
astra gsı vazgeçilmez arabadan öte bi tutkudur en iyi bilenlerden bşrşde c.c bunu calı den belli

oooo opelcılerın kralıı gelmısss yalcın abımmm babamın cok yakın bır arkadasıdırr iyi yalcın abıcım buralardayız daha ilk defa göruyorum senıı yaa :D

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu hort bakalım sficiler nerde :D

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu site ilk açıldığında tamamda artık gerçekten gsi ler bitti gibi. klasik olma yolunda diyecem ama genellikle hasarları olduğundan (nedense? :) ) artık kurtulanlara geçmiş olsun demek yeridir :)