GSI'ma cam filminden ceza :(

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nedenmi Bağlayamaz abicim Çünkü Cam Filmi Muayneden Bile Hafif Kusur olarak geçio ;) Daha Dün Geçirdim kendi Aracımı muayneden İstediği Kadar Sevketsin Muayneye Geçiyor :) senin dediin olay 32. maddeye giriyor yani (Teknik Değişiklik) Egsozdan Bağlar Modifiyeden Bağlar ama cam filminden Bağlayamaz Anca Yazar Aracın Logolarını Sökersin Bağlar.. Nedenmi ? Adam Dioki Kardeşim Ben bu arabanın nerden Biliyim Hangi Marka Olduğunu ;) Saygılar Çok bağlattık İyi Bilirim neden Bağlaya bilir Neden Bağlayamaz :)
anladım, yasal hakları bilmek iyi tabii , ben istese bağları, kılıfına uydurur ne yapar eder aracını alır götürür manasında dedim zaten yani zıtlaşmamak lazım...

zanoylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-Bağlamasına gerek yok o yazdığı cezanın karşılığında sen 15 gün içinde filmlerin sökülmüş halde ilgili bir trafik kuruluşuna aracını götürüp ibraz etmezsen aracına bilgisayar yakalama ve trafikten men şerhini zaten düşecek.

İlk görüldüğün yerde bu sefer hem 130 lira daha yiyeceksin hemde otoparka çekileceksin onun masraflarını hiç demiyorum zaten.

.......................................................................................................

Filmden ceza yiyen arkadaşlar buna dikkat etsin araçda film var polis ceza yazdı bıraktı yok artık o noktasdan sonra işi bilgisayar takip ediyor artık.Bilgisayar size 15 müsade veriyor o süre içinde mutlaka filmleri söktürüp trafiğe göstermeniz lazım yoksa hiç umulmadık bir yerde arabanın arkasından baka kalırsınız..

Son düzenleme: