Güler Opel Şikayet

zoece

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar hepinize merhabalar,
2005 model astra h easytronic sahibiyim. araçta titreme vardı uzun süredir. ve sonunda uzun yola çıkacagımdan baskı balatayı da değişyeim dedim ve bu işlem için bağcılar güngören sanayi sitesinde güler opel isimli özel servisi tercih ettim. baskı balatayı değiştirdiler ve deneme turuna çıktım araçtan felaket bir vuruntu sesi geliyordu hemen geri geldim ve motor takozunu sıkmadıgını farkettiler. daha sonra eve gelebilmek için d100 karayoluna çıktım 400 metre gitmeden aracın yavasladıgını farkettim gaz yiyıor fakat arac gtmiyordu ekrana bir baktım o meşhur F arızası. ama bugne kadar bu arızayla hiç karşılaşmadım. otoyol un en sol şeridinden kalmıştım. şansıma bizim kuruma ait bir çekici oradan geçiyordu ve beni en yakın benzinlige bıraktı. bu arada güler opel denen yeri aradım birşey yapayacaklarını en yakın beyinciye gitmem gerektigini söyledi. bu arızayla ilk defa karşılaştığımı söyledim orada suat usta isimli şahısta ilkleri yaşayacaksın diye sinir bozucu bir cewap verdi. bende aracı otoparka çektirdim şimdi arıza kodu yok yaklaşık 30 km gezdim. hiç sorun çıkarmadı. ama hala korkuyorum yolda kalacagım diye. hiç başına gelen varmı acaba ?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yaptık paranı aldık artık ne halin varsa gör... böyle bir hizmet var mı?

zoece

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaptık paranı aldık artık ne halin varsa gör... böyle bir hizmet var mı?

ilk defa böyle ukala bir ustayla karşılaştım. zaten gereken ne ise yapacagım. tüketici haklarına ve sanayi yönetimine gereken dilekçeleri verecegim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ilk defa böyle ukala bir ustayla karşılaştım. zaten gereken ne ise yapacagım. tüketici haklarına ve sanayi yönetimine gereken dilekçeleri verecegim.

Kardeşim sorunun hakkında yardımcı olamıyorum ama elinde evrakların varsa sonuna kadar git derim. Kimsenin yaptı yanına kar kalmasın. Millet çaydan toplamıyor parayı. Yada milletin malı birileri içine etsin diye birilerinin elinde oyuncak değil. Saygılar.

zoece

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim sorunun hakkında yardımcı olamıyorum ama elinde evrakların varsa sonuna kadar git derim. Kimsenin yaptı yanına kar kalmasın. Millet çaydan toplamıyor parayı. Yada milletin malı birileri içine etsin diye birilerinin elinde oyuncak değil. Saygılar.
>

Eywallah hocam gerekeni yapacagım elbette. çok zoruma gitti

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Güler Opel yazıldığında google da ve bu sayfa sonuçlarda çıktığında, belki sahipleri gelip kendilerini savunacaklardır. Geçmiş olsun, arıza belki tesadüftür lakin, aracı tecrübe etmeden size teslim etmeleri sonucu gevşek takoz ile müşteriyi yollamışlar. Üstüne ilkleri yaşayacaksın cümlesi hiç hoş olmamış. Sizin tavrınızı da bilemiyorum ama müşteriye bu şekilde davranılmamalı.

zoece

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güler Opel yazıldığında google da ve bu sayfa sonuçlarda çıktığında, belki sahipleri gelip kendilerini savunacaklardır. Geçmiş olsun, arıza belki tesadüftür lakin, aracı tecrübe etmeden size teslim etmeleri sonucu gevşek takoz ile müşteriyi yollamışlar. Üstüne ilkleri yaşayacaksın cümlesi hiç hoş olmamış. Sizin tavrınızı da bilemiyorum ama müşteriye bu şekilde davranılmamalı.
Takozu keske gevsek biraksalar hic sikmamislar. Ayrica dediginiz gibi arac hic dnemediler bile

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baskı değiştikten sonra easytroniclerde yeniden program atılması gerekir. Sırasıyla alıştırma, hava alma , vites temas aralığı işlemleri yapılmalı. Baskıyı değiştirip hemen yola çıkılmaz easytronic ile. Belki F 'yi bundan verdi?

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlkleri yaşayacaksın nedir abi? Nasıl bir esnaflık bu?

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dünyanında parasını almışlardır baskı balata değişimi için. benimde başıma benzer bi durum gelmişti bişey yapamıyosun adamlar arsızlığın son noktasınlar.