gümrükten calibra

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizce alınırmı? dıştan temiz gozukuyo fakat mekaniğini nasıl muayene edebilirim

ikincisi
3.5 milyar yazıyo bunun nereye kadar yolu var ve bana kaça patlayabilir.

tecrubelerinizi paylasalım

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Galiba bu arac yurt dısı önce ötv sini ödeceyecen + park parası +harçlar falan masraf da var vergiler de katarsan 10 bin ytl yaklasır ayrıca benim bildiğim bu araçlara göremiyorsun yada inceletemiyorsun birde bu araçlardan çalışmayananı almayacaksın içinden beynini sökse 1 milyar elinde patlar.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam bir bilgim yok ama bu işlerin içinde mafya var diye biliyorum o yüzden buralardan araç alması sıkıntılı diye biliyorum

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
tam bir bilgim yok ama bu işlerin içinde mafya var diye biliyorum o yüzden buralardan araç alması sıkıntılı diye biliyorum
mafya olmasa bile galericilerle çetin pazarlıklara girmek zorunda kalabilirsin,
3,5 den acılan fiyat 9 lara 10 lara gidebilir.cogu daha arttırmaya girmeden anlaşma yoluna gidiyor zaten.bir kere bir ev için arttırmaya girmiştik.mafya tipli bir arkadaşla ikimizdik, 30 bin den başlayan arttırma 45 bin e geldi, baktım adam bana yar etmeyecek, bende yükselttikçe yükselttim, en son teklifi o verdiği bir zaman çekildim, dolayısı ile onun eline patladı.30 bin ytl lik malı 47 bin 500 e aldı.teklif verdiği için de almak zorunda kaldı.boyle durumlarla da karsilasabilirsin

getrag84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arttırma yoluyla sende kalırsa teklıf ettiğin miktarın %50 fazlasına oradan çıkarıyosun (1600-2000)arası aracın durumu ise tam bir sürpriz.
bu işten çok canı yananlar var. bu işle uğraşan tanıdıkların yoksa
hiç bulaşma derim dostani bir tavsiye olarak:confused: :(

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim amacım alıp yedek parca yapmak 3.5 milyara ama herkes10 milyara gelir diyo haklısınız da şimdi bunun yağı bile yoktur içinde alimallah.baban eskiden bi zırhlı alfa 33 e talip olmuş ama vazgeçmiş sonunda çunku kurşunlanmış araba feci şekilde iyiki almamış

astracdtı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç bulaşma sadece resime göre hareket etme ben çok koşturdum çoğu uzun yıllar gümrükte yatıyor çoğunun en kritik parçaları kayıp en kötüsüde ihaleden sonra çıkan masraflar...