Güncel değişiklikler :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru söylüyorsun. o arkadaşla daha önce de konuşmuştum. en iyisi ondan da son bir ok almak. kazasız belasız sürüşler. çok güzel bir araban var... sağol bilgiler için...

Rica ederim :) Yazıyı editledim tekrar bir bakın isterseniz katalitik konvektör ve TÜV hakkında.

montana_1366

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş videosuda gelir inş yakında sesini bi dinleyip mest olalım yalnız filtreyi saran o ip gibi şeyler kötü durmuş arızalı bi parca bağlanmış gibi tebi zevk meselesi onun yerine krom kelepçe denene bilir

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPC 'yi kullanan kılıfınıda bulur diyorsun emre =) hiç denedın mı egzozu goren memur kıllanabılır gene ama ses ver dedıgınde şok olcak heralde.. artık bu sıstemı yaptıgına gore garaja kapatmıcaksın dımı opc 'yi...

Henüz uygulamada denemedim,Allah da denetmesin :D
Yine kapatacağım garaja,çünkü hafta içi boş yere çıkarıp cebimi boşaltmak istemiyorum :D

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baktım 15 hp güç almışsın tek bir işlemle. bence gayet tatmin edici bir işlem.

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Henüz uygulamada denemedim,Allah da denetmesin :D
Yine kapatacağım garaja,çünkü hafta içi boş yere çıkarıp cebimi boşaltmak istemiyorum :D

allah uzak tutsun butun memurları senden :D artık gezmek ıcın cdti , gazlamak ıcın opc kullanma devrıne geçmışsın anlaşılan =)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş videosuda gelir inş yakında sesini bi dinleyip mest olalım yalnız filtreyi saran o ip gibi şeyler kötü durmuş arızalı bi parca bağlanmış gibi tebi zevk meselesi onun yerine krom kelepçe denene bilir

Teşekkür ederim Montana. Video koyacağım yakında,ancak idareten şöyle boş bir video var :D

http://www.streetfire.net/video/corsa-opc-exhaust_1997905.htm

Bu arada filtrenin üstündeki sargının modeli öyle. Cool-it thermo markası,adamlar tarz olsun diye bu şekilde yapmışlar.Zaten ip takılmadığı taktirde sarmanız mümkün olmuyor. Ben onu yapışkanlı model sanıp almıştım,sonra da üşenip geri götürüp değiştirmek yerine takayım dedim..İp de araçla aynı renk olunca hoşuma gitti :D

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah uzak tutsun butun memurları senden :D artık gezmek ıcın cdti , gazlamak ıcın opc kullanma devrıne geçmışsın anlaşılan =)

aynen öyle yaptım :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eveet güncel birkaç resim :) İyi seyirler..
dsc0503r.jpg

dsc0570x.jpg

dsc0544p.jpg

Buna DİKKAT :D 15,3 litre ortalama ile 1500 km menzil!!!!!! Böylesi ne dizel araçlarda ne TSi larda ne TDi larda ne FSi,ne JSJFKDJ... :D

photomay0954519pm.jpg

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o nasıl oluyor ya :D 1500 km menzil :D