günes enerjisi arabalari yarisi sposnor destegi

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar ve motorsporlari severler

ülkemizde cogunuzun bildigi gibi her yil tübitak in da düzenledigi üniversiteler arasi günes arabalari yarislari var bizlerde ege üniversitesi ollarak elimizden geldigince her yil katilmaya calisiyoruz fakat bu sene yeni bir araba cikararak daha büyük hedefler pesindeyiz cünkü ne yazikki gecmis yarislarda maddi olanaksizliklardan dolayi ilk 5 de bile olamadik buradan siz degerli forum sakinlerine sesleniyorum bizler ege üniversitesi temiz enerji topluluguna sposnor aramaktayiz sponsorluk hic fark etmez gerek maddi grek ise malzeme. malzeme ollarak aliminyum karbon fiber ve günes panelleri konusunda sikinti cekmekteyiz ve bu aracin yaris cikbilmesi icin bizlerin en az 50.000 ytl lik sponsorluga ihtiyacimiz var. bu kriz ortaminda biraz zor ama tanidiginiz veya bizzat sponsor olamk isteyen isletme fabrika sahibi abilerimize seslenioruz ve desteklerinizi bekliyoruz
aracimiz hakkinda ayrintili bilgi : www.egefe.ege.edu.tr

ayrica bir kac foto

1%20%28Small%29.jpg

3%20%28Small%29.jpg

P8280790.JPG

unutmayinki bizler icin en ufak bir katki cok büyük anlam ifade ediyor ve sunu size söyleyebilirimki ege üniveristesi ekibi diger üniveristeelr gibi hazir alip yapboz seklinde monte etmyior gecen yarisda 3 ay öncesinde basladik yeri geldi gece 12-1 e kadar calistik ve atelyede uyuyup sabah erken kalkip calistik ve %100 el emegi miz var. simdiden tesekür eder ekibim adina saygi ve sevgilerimizi sunarim

(forum kurallari geregi bu baslik yasak ise simdiden özür dilerim )

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
biz kırıkkale üniversitesi olarak çok çaba sarfettik ama malesef yarışlarda çok kuralsızlık ve haksızlık oldu. o nedenle de çok pahalı olmasının da etkisiyle 2 senedir yarışlara giremiyoruz. üniversite ödeneği kesti, bizler kendi aramızda para toplamayı, gerekirse üniversite içerisinde fon oluşturmayı önerdik ama kabul etmediler...

umarım siz destek bulursunuz. Tunçmatik ile görüşün derim, itü nün arabasına sponsor oldular ve canavar aküler kullandı itü nün arabası.

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba hocam malesef dediginiz gibi üniveriste pek ödenek saglamior bu parada kendi aramizda toplancak bir para degil. tuncmatigi bilmiordum onlar ilede görüsürüz umarim sizlerde en kisa sürede para bulup yarisa katilabilirsiniz. esen kalin

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hehehe ben anlamam su olayı her ünide var bitane bunlardan matah bişeymiş gibi yaptırıyolar öğrencilere gaz verip duruyolar:D:D:D
25 senedir bilinen yapılan şey.

töbe estağfurullah:):):)

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hehehe ben anlamam su olayı her ünide var bitane bunlardan matah bişeymiş gibi yaptırıyolar öğrencilere gaz verip duruyolar:D:D:D
25 senedir bilinen yapılan şey.

töbe estağfurullah:):):)

hocam dedigin belki dogru yillardir yapilior ilk bu calismaya giren kisilere gaz veriorlar evet ama o yaris atmosferi o 1 haftalik kampta sende olsan ondan sonraki yilarda hep bu calisma icinde olmak istersin

yaptigimiz size göre matah bir sey degil ama bizelre göre cok matah cünkü bizler bu ekipte bu calismada yer alarak el beceri ve mesleki bilgilerimizi gelistirioruz hic olmazsa bos islerle ugrasmiyoruz o yüzden lütven daha dikatli konusalim hic omazsa saygi duyun yaptiklarimiza. eger sizin önerebilceginiz daha matah projler calismalar varsa buyrun paylasin. ayrica sanirim size de ögrencilik zamaninida hocalariniz baya bi gaz vermis ki ordan biliyorsunuz.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
murat, daha öncede konuştuğumuz gibi sizlere tasarım konusunda yardımcı olmaya çalışırım eğer ekibinizde bilgisayar destekli tasarım ve sonrası sürtünme akışkan mek. vs ile ilgili çalışmlarınız yoksa :)
sponsor ve üniversitenin ödenek işleri ile ilgili malesef çok üzücü bir durum.. tübitak dan bile bihaber bidolu insanımız varken bu tarz çalışmalara destek olunmaması ne yazık ki çok normal ülkemiz için :/ ...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üniversitelerin birçoğunun yeniliklerle uğraşmayıp belki de uğraşamayıp lisenin biraz gelişmişi şeklinde devam ettiği ülkemizde bu tarz çalışmalar olması çok güzel.
maaşlı bir çalışan olduğumdan ancak gönül desteği verebiliyorum

umarım aradığınız desteği bulabilirsiniz.

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut abi desteginizden dolayi cok tesekürler tasarim konusunda büyük sikinti cekmekteyiz cünkü ekipte malesef makina mühendisi arkadaslar yok biz su an en kisa sürede bir tanitim dosyasi hazirliyoruz bunuda size gönderirim bize malzeme secimi ve aerodinamik ve cizimi konsunda yardimci olabilirseniz cok memnun oluruz desteginizden dolayi cok tesekürler

hakan abi bu desteginizden dolayi cok tesekür ederim keske herkez sizler gibi düsünse cok sagolun bizleri gönül destegi bile bulunmaniz cok sevindirici saygilarimla

sayin opelim ailesi sizlerden ricamiz tanidiginiz büyük is yerleri veya calistiginiz is yerlerinin ilgili bölümlerine bu calismamizdan bahsederiseniz veya bizleri yönlendiriiseniz cok memnun olurum simdiden tesekür eder saygilarimi sunarim

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam dedigin belki dogru yillardir yapilior ilk bu calismaya giren kisilere gaz veriorlar evet ama o yaris atmosferi o 1 haftalik kampta sende olsan ondan sonraki yilarda hep bu calisma icinde olmak istersin

yaptigimiz size göre matah bir sey degil ama bizelre göre cok matah cünkü bizler bu ekipte bu calismada yer alarak el beceri ve mesleki bilgilerimizi gelistirioruz hic olmazsa bos islerle ugrasmiyoruz o yüzden lütven daha dikatli konusalim hic omazsa saygi duyun yaptiklarimiza. eger sizin önerebilceginiz daha matah projler calismalar varsa buyrun paylasin. ayrica sanirim size de ögrencilik zamaninida hocalariniz baya bi gaz vermis ki ordan biliyorsunuz.

heheheh araştıracak kişi sizsiniz arkadaşım benim sana vereceğim projede matah olmayacaktır çünkü ben matah değilim kafadan.sen birilerinden almak yerine araştır 1 numara ol yapılmışı yapmaksa iş bizim üniversitelerimizde yemişim ben o sistemi. bende o zaman ezberci tembel hocalarınla dalga gecmeyim.ben orda sana değil hocalarına yazdım o yazıyı sende anlarsın yakında merak etme memleketteki 100 hocadan 98 inin kolpacı olduğunu.