Günlük

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün aracim motor ariza sinyali verdi,elektrik aksami olabilir daha dogrusu akü sarj etmiyor olabilir mi diye düsünerek bi elektrikci ariyoken opel servisine denk geldim ve 5dakika bi baktirayim diye servise soktum,hava emis sicaklik sensörü'nden dolayi o ariza sinyalini vermis,temizlenerek giderildi fakat bidaha olursa degismesi gerekiyormus,bedeli ucuz gerci;26ytl...

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerginim :mad:

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı sabah saat 8 de kalkıyorum her zaman saat 8 10 gıbı evden cıkıyorum ve servıse bınıyorum ıs yerıne ınıyoruz 8 30 da ıs bası alıyorum bugun mesela ılk olarak opel corsa geldı servıse 1 yıllık bakımını yaptım sonrada oruc basıma vurdu tabıkı bı salaklasmaya basladım sonra bır tane daha arac geldı oda bakım dı omnuda yaptın sonrada deneme surusune aldık oyle boyle derken aksam oldu ıftarda yemek yedım gozlerım acıldı allah kabul etsın tabıkı sonrada pc basına gectık takılıyoruz odur budur msn dı opelım net kopamıyoruz saat 12,30 da yatt 3,30 kalk sahura bıdaa don basa aynen kardesım hayat bee

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cumartesi gece hıyar bir taksi şöförü Abdi ipekçi caddesinde tek şerit adım adım bile ilerlemezken sağımdaki bir boşluğa daldı , sonrada önüme kırıp 4 metre yer kazanacak , bende ona yer vermemek için önümdeki arabanın dibine girdim focus lu bir kız vardı önümde o da arabayı kaldırırken iki defa arka arkaya benim tampona dokundu acayip sinir oldum kızın kabahati yoktu öküz taksici yüzünden oldu ben indim nasılsa trafik gitmiyor bi tampona baktım o arada taksiciyede küfür ediyorum adam camı kapatmış bakmıyor bile , açtıracaktım camı cadde sosyetik rezil olacaz sosyeteye
:) , arkamı dömdüm arabaya gidiyorum camı açtığını hisstettim yine geri döndüm yine kafayı çevirip. camı kapadı acayip kızdım adama acayip . ama yeri değildi. haa sonuç tampona bir şey olmadı kız çarpınca ben kalkmadım öküz de aradan kaçtı .

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün iki dersi astım uyku çok daha ii geldi şimdi 3. derse yetişim bari hadi ben derse gidiyorum

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hava acayip soğumuş ve de kapalı.İnsanın ne işe gidesi var nede yataktan çıkası.Önümüz bayram, umarım dinlenme fırsatı olur

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün istifa ettim, önümüzdeki ay yeni biyere başlıyorum.Nefret ediyorum bu psikolojiden sevineyim mi, üzüleyim mi bilemiyorum :confused: :sorry: :)

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Bugün istifa ettim, önümüzdeki ay yeni biyere başlıyorum.Nefret ediyorum bu psikolojiden sevineyim mi, üzüleyim mi bilemiyorum :confused: :sorry: :)
hayırlı olsun erman abii:pon:

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:

Hayırlı olsun ilk günler alışana kadar çok zor gelcek ama zamanla geçer.