H4 XENON yardım ?

edizt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Corsa b aracıma 3 gün önce kısa uzun xenon taktırdım şöyle bir problemim var farlar kapalıyken normal selektör yapıca selektör yapıyor. yalnız farları yakınca selektör yapamıyorum uzun ları yakınca yanıyor ama selektör kolundan farlar yanıkken selektör yapmıyor bu normalmi. normal değilse nasıl çöze bilirim yardım ede bilirseniz sevinirim.

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bağlantı hatası vardır farlar kapalıyken balastlara elektirik gitmediğinden yapıyor bağlayan adamın kafasına çalın

semtuning

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürünü görmeden bir sey konusmak yanliş.
Ama muhtemelen (yüksek ihtimalle)kutunun icinden cikan h4 kaplo tesisati arizlidir

edizt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürünü görmeden bir sey konusmak yanliş.
Ama muhtemelen (yüksek ihtimalle)kutunun icinden cikan h4 kaplo tesisati arizlidir
bildiğimden değil ama tesisatta sorun olsa uzunlarında yanmaması gerekmezmi veya farlar sönükken selektör yapa biliyorum mesela bu nasıl oluyo. xenon'un markası HID

edizt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar sabah xenonları taktırdığım yere gittim yenisini taktılar aynı srun devam ediyo denemek için başka xenon bağladılar neyapabilirim yardımcı olabilecek varmı acaba

erduvenci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede aynı sorun var ..sadece bende kısalarda var xenon far anahtarını acınca normal ama kontak anahtarını cıkarınca selektör yapınca kısa(xenon) yanıyor uzunlar yanmıyor.kontak anahtarını takınca normalle dönüyor..