Hadi Drağa..

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahhhhhhhh AAhhhhhhh ßen orda oLcaktım affedermiydim... :( Neyse ßirth day e saklıyorum kendimi...

escaldes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egehan 1.4 de hiç katılım yoktu açıkcası keşke bende girseydim çok iyi bir derece yakalardım hakikatten en aşya 3.lüğü alırdım diye görüyorum. şahin 4. olduna göre =)

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
derece yapan arkadaşlarımız kupaların resimleri ve videoları merakla bekliyorum .... bu arada bir arkadaşımız 1. bi arkadaşımızda 3. olmuş diye duydum eksikleri tamamlayın arkadaşlar..:)

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
derece yapan arkadaşlarımız kupaların resimleri ve videoları merakla bekliyorum .... bu arada bir arkadaşımız 1. bi arkadaşımızda 3. olmuş diye duydum eksikleri tamamlayın arkadaşlar..:)
1. mi?:alkis: süperrrr:alkis:

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlaşılmasın gurubunda bu dediklerim haydi mahmet eserinin fotoları ve videoları vardır bekliyoruz...

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet çekilmiş resim ve videoları bekliyoruz hemde hepsini mümkünse...

textilman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ordaydım arkadaşlar... :alkis: :alkis: :alkis: sanırım organizasyon biraz sıkıntılı idi , kalkışlar arası çok bekleme süresi oldu ama eğlenceli idi. Hasan'ı ve Mehmet'i buradan tekrar tebrik ediyorum . dizellerin finalinde tribünde çoğunluk BMW 'den yanaydı ama sonuç öyle olmadı ...:good:

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ordaydım arkadaşlar... :alkis: :alkis: :alkis: sanırım organizasyon biraz sıkıntılı idi , kalkışlar arası çok bekleme süresi oldu ama eğlenceli idi. Hasan'ı ve Mehmet'i buradan tekrar tebrik ediyorum . dizellerin finalinde tribünde çoğunluk BMW 'den yanaydı ama sonuç öyle olmadı ...:good:
anlatsana biraz..

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarış başlayana kadar okadar güzel diildi hava bozukdu falan yarışlar başlayınca unuttum herşeyi.hele dizellerde corsayı görünce ve sesi duyunca.ve sonu bitince ayrı bi keyif aldım.sona kalamadım arkadaşların yüzünden .4x4 izledim arkadaşlar tutturdu gidelim.tam 2000 ler falan geliyodu dizildiler piste çıkışdan izledim.opel kadet cenker abinin gördüm birde astra gsi ibrahim abinni sanırım görebildiim doğru gördüysem onları izleyemediime çok üzüldüm ama sonuçları ayzan olursa iyi olur