hangi dizileri izliyoruz

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok tepkili olduğum bir konu bu!!!

Dizi diye karşımıza konulan yapıtlar, sanatsal ve kültürel bir kaygı güdülmeden hazırlanmış ticari amaçlara hizmet etmek için ve aralarına reklamların serpiştirildiği içi boş ve insanları negatif yönce etkileyen programlardır.

Tv kanallarının tek amacı reklamlar için alan satmaktır bunu da yayın akışlarına koydukları reyting sağlayan dizilerle sağlıyorlar arkadaşlar.

Sonuç olarak ben dizi filan izlemem ( Lost gibi sonradan para aldıklarım hariç) (sağır oda ve kurtlar vadisi gibi dizileri bu sınıflandırmaya katmıyorum)

Bence tv yi çok daha bilinçli kullanmalıyız. Diziler filan boş işler. Tv izleye izleye ipnotize olmuş ve depolitize olmuş bir topluma dönüştük iyice. Uğradığımız kültür yozlaşmasını saymıyorum bile.

BİLİNÇ BİLİNÇ VE BİRAZ DAHA BİLİNÇ:(

Bravo Deniz, güzel tespit.Geçekten senaryo fakiri bizim dizilerimiz, olaya asla bir bütün olarak bakamıyorlar ve insana kazandırdıkları hiç bir şey yok (kendi cepleri hariç)...

astracdtı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Battlestar galactica
24 şimdi bitti
prison break
smallville
x files

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok tepkili olduğum bir konu bu!!!

Dizi diye karşımıza konulan yapıtlar, sanatsal ve kültürel bir kaygı güdülmeden hazırlanmış ticari amaçlara hizmet etmek için ve aralarına reklamların serpiştirildiği içi boş ve insanları negatif yönce etkileyen programlardır.

Tv kanallarının tek amacı reklamlar için alan satmaktır bunu da yayın akışlarına koydukları reyting sağlayan dizilerle sağlıyorlar arkadaşlar.

Sonuç olarak ben dizi filan izlemem ( Lost gibi sonradan para aldıklarım hariç) (sağır oda ve kurtlar vadisi gibi dizileri bu sınıflandırmaya katmıyorum)

Bence tv yi çok daha bilinçli kullanmalıyız. Diziler filan boş işler. Tv izleye izleye ipnotize olmuş ve depolitize olmuş bir topluma dönüştük iyice. Uğradığımız kültür yozlaşmasını saymıyorum bile.

BİLİNÇ BİLİNÇ VE BİRAZ DAHA BİLİNÇ:(

söylediğiniz şeyler mantıklı ama her insan bi dizide kendini yada kendine yakın karekterlerin görünce seviyor ve o diziyi izliyor.bence bu gayet normal.sağır oda ve kurtlar vadiside ticari amaç güdülerek yapılıyor.sonuçta ortada bir hizmet var casting var bunların parasını nereden çıakartacaklar tabiki reklamlardan.reklamlar olmasa televizyon olmazdıki.neyle yürüyecek dev holdingler parayı neyden kazanacaklar.dediğiniz gibide aşırı kaptırmamak lazım televizyona kendimizi nede olsa herşeyin fazlası zarar:good:

tween&ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acı hayat
binbir gece
yaprak dökümü
doktorlar
gümüş

menecer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cnbce ve e2de ne cıkarsa ızlerım genlde
daha dorusu dıger akanalra hıc nbakmam
eve gıtıgm sayılı zaten
Prisonbreak
nıp tuck
oc
evlı cocuklu
24
ev kadınları
sımpsons
soudpark
fılan

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tv yi açtımda dıscovery kanalını izlerim
orada amerikan orange chooper efsane avcılar tamirat tadilat işleri diye programı izlerim ve tavsiye ederim adamlar pahalı lüx ama kelepir durumdaki araçları satın alıyolar bakımını onarımını yapıp ilan verip satıyolar ne kadar harcamışlar ne kadar kar yapmışlar çok keyifli program