Hangi kasko?

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım Aviva sigoratadan kaskolu, 20 gün sonra kasko süresi bitiyor, yenilemem gerekiyor. Geçtiğimiz yıl biraz aceleye geldi ve araştıramadım. Bu yılda bana kalırsa aynı şey olacak. Bunun için sizlerin yardımlarını rica ediyorum. Bana hangi firmayı tavsiye edersiniz? Fiyat olarak ve imkanlar olarak. Teşekkürler

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2 3 gün önce başağa yaptırdım.. süper oto kasko diye geçiyo.. güya teminatları içeriği falan bayağ iyiymiş.. geçen sene güneşe 970 e yaptırmıştım (gerçi tanıdık vasıtasıyla bu fiyata trafik sigortasıda dahil edilmişti) bu sene hasarsızlıkla beraber 575 e geldi kaskom, sigortada 180

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anadolu sigortayı tavsiye ederim. ful kaskosunda 100000tl kaza tem.natı,1500tl lik arac ici degerli esya klozu,mini hasar teminatı,aracın anahtarı üzerinde iken calınması durumuna bazı sartlar dahılınde hırsızlık teminatı var. en onemlisi de kurumsal bir sirket olmasının cok faydası oluyor

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deprem, yangın, terör ,anahtar kaybolması, ''autoking''
bide bu süper oto kaskonun teminatları sabitmiş galiba.. yani başka bi acentaya gittiğinizde teminatları düşürüp size düşük fiyat çekmesi riski pek yok..

bu arada lüleburgazda autoking yoktur heralde ama geçen sene benim işime yaradı, güneş sigortada da geçiyodu bi kere kullandım ve hasarsızlığım bozulmadı bu sayede %30 indirimi kaptık :D

teminat miktarlarıda corsa gibi bi araba için aşırı yüksek olmasada olur heralde.. ama biraz baktım geçen seneki güneşle hemen hemen aynı gibi..

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lüleburgazda otoking yok ama Çorlu da var, orası da yakın. bu arada otoking de yoldan gelen küçük taş vuruklarına müdahale ederlermi kasko kapsamında? kaskonun süresi dolmadan yaptırayım.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi sormanızda fayda var..

tosAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba ankarada opel opis e bağlı opaş diye bir sigorta şirketi var..babam 9 yıldır bende 4 yıldır oraya kasko yaptırıyoruz...
yüzbin lira kaza sigortası kişi başına ayrıca tedviler...ek olarak 250000 tl hayat sigortası var...1000 dolarlık çekici hizmeti vs.çizikler cam kırıklarıda garantide...ayrıntılı araştırmanı tavsiye ederim..güvenilirbir şirket

Fenerlist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır astra 1300 liraya aksigorta babam yaptrmış ama blmiyorum teminatlarını yada iyi mi kötü mü..

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
ben 2 3 gün önce başağa yaptırdım.. süper oto kasko diye geçiyo.. güya teminatları içeriği falan bayağ iyiymiş.. geçen sene güneşe 970 e yaptırmıştım (gerçi tanıdık vasıtasıyla bu fiyata trafik sigortasıda dahil edilmişti) bu sene hasarsızlıkla beraber 575 e geldi kaskom, sigortada 180
Başak mı ? valla benim eski arabam pert olumca 3 ayda cıkardılar parasını onuda yenibosnadaki ofislerini dağıtınca verdiler