Hangi motor yağını kullanmalı?

Hangi marka motor yağını kullanıyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    318

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Castrol Edge...Markanın en iyi yağı...

halim1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabayı götürdüyüm servis delphi 10w40 tavsiye etti bende bunu kullanıyorum delphi motor yagları nasıl güzelmi

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben servisimde delphi yağ kullanıyodum eksiltme yapıyodu ve bişey duydum yanık yağların geri dönüştürüyolarmış zaten regide biraz koyu şimdi AC DELCO 10 40 kullanıyorum zaten opeldede 10 40 kullanılmalıdır memnunum eksiltme falan kesinlikler olmuyor süper yağ bence 1 numara

cipiarES

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BP

Sizin Castrol dediğiniz yağların tamamı BP aslında. Kutusuna bakarsanız görürsünüz. Benim yağ tercihim BP Visco 0w-50 tam sentetik yağ gibi kayıyor aracım. Yüksek hararet, aşırı soğuk aracınızı etkilemiyor bu sayede.
En önemlisi tam sentetik yağ kullanmanız bakım aralığı uzun bu yüzden pahalı olmasına rağmen ekonomik.

aksemseddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Castrol magentic de kullanmıştım.Sonra 10w-40 GM yağ kullandım.Birkaç gün önce de shell helix plus 10w-40 koydum.Araçta gözle görülür performans değişikliği farkettim.Yağın içinde özel bir temizleyici de olduğu belirtiliyor.

lazurinena

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer opel meriva benzinli kullanıyorsanız.Yağ yakmaması için DELPHI marka 10/4 olanından koyun aracınıza eski yağın üzerine ileve etmeyin ve yağ yenilerken yağ filtresini de değiştirin.Opel servislerinde Elf kullanılıyor genelde o da opelimizin yağ yakmasına sebep oluyor ben artık aracımı servise götürmüyorum.Bu yağı kullandıktan sonra aracın çalışması da değişti motor sesi de.5 lt si 52 ytl civarı izmirde.