Hangi parfümü kullanıyoruz ve neden

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ı m perfect kullandım kokusu güzel ama kalıcı değil full speed daha iyi bence

atacanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARABAM İÇİN CANDY (JELİBON GİBİ KOKAR)

kendim için ise versace bule jeans yaklaşık 12 senedir aynı parfüm

asla açık parfüm kullanmam daima orjinal ....

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay be forumdaşlarım amma zenginmiş kardeşim.. bahsedilen parfümlerin çoğu 100-150 ytl üzerinde...
Boss in love ancak çakma :D
Çalışma ortamım parfüme ters biraz o yüzden orj kokuları kırkta yılda bir kez kullandığımdan 1 seneden fazla yetiyor bana.. onun harici bakkala çakkala giderken çakma kullanıyorum... :eek:

hayalet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adidas Sport

nedensiz:):)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
tommy black edition avon full speed bide kız arkimm adidas prosport almış hiç denemedim ama fena değil :)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Vay be forumdaşlarım amma zenginmiş kardeşim.. bahsedilen parfümlerin çoğu 100-150 ytl üzerinde...
Boss in love ancak çakma :D
Çalışma ortamım parfüme ters biraz o yüzden orj kokuları kırkta yılda bir kez kullandığımdan 1 seneden fazla yetiyor bana.. onun harici bakkala çakkala giderken çakma kullanıyorum... :eek:

en güzeli çakma :D ama alarjim varya kullanamıyorum çakmalar daha yapışkan ve daha ağır oluyo sanki sıkınca kaşıntı veriyo bana :(

drsaint

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Calvin cleine eternity blue...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gün itibari ile avon perceive geldi bakalım nasılmış :D

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paco Rabenne Xs
Joop
Iiidir

Paco Rabanne Xs şeftali Ve Sekerli Bir Kokudur Hatunlar Yolda Giderken Ya Ne Kadar Tatlisin Demezlerse Paraniz Iade...

kardeşim boynerde kokladım bunu ilk tepkim: "anaaaaaaaaa":D 2 yaz önceydi didime giderken almıştım ama bunun adını paco rabenne diye bilmiyodum doldurttuğum için black xs olarak biliyodum.herneyse didimde güzel anılarımız yoktu ama elemana fiyatını sordum 100ml lik 100lira ve 9 taksit dedi yanındada duş jeli hediyesi vardı bende aldım yine denicemz.ne kadar tatlısın demezlerse yine bu sefer senden isticem paramı:D şaka biyana seviyorum şekerliler:D angel,pi,black xs,rochas,bvulgari black,armani black code...