Hangi "YETKİLİ" Servis???

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konu daha önce de tartışıldı galiba ama tatmin edici bir cevap bulamadım. Arkadaşlar araba daha yeni olduğu için en azından garanti bitene kadar özel servise gitmeyi KESİNLİKLE düşünmüyorum. O yüzden bana Ankara'da güvenebileceğim ve güleryüzlü bir servis söyler misiniz? (Yani OPİS, OPAN, OPAL'dan biri oluyor bu heralde)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben üçüne de gittim üçünden de memnun kaldım açıkçası hiçbir sorun yaşamadım 55.000 ne kadar bütün bakımlarını opiste yaptırdık hiçbir sorun çıkmadı ama sonradan birkaç bişey duydum opis hakkında soğudum açıkcası opal ile opan arasında da pek bi fark yok açıkçası opan biraz daha büyük ayrıntılı bir yer Opan derim ben

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben araba servisteyken görmek isterim ne yapıyorlar. Ama duyduğum kadarıyla opanda tıkıyorlarmış ufak bir odanın içine kuzu gibi bekliyormuşsun arabanın bakımının bitmesini. VW servislerindeki gibi camekanlı sistem falan yokmuş. OPALda veya OPİSte görebiliyor muyuz arabayı. OPANda da görebiliyoruz da beni mi kandırdılar göremiyosun die.

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
opis le opal la gittim 2 sindende bi hayir gormedim.... evet arabalari gorebiliyosun bedava cay (cay haslama) meyve suyu (bol sulu yani sadece su) icebilirsin...
opan a hic gitmedim bi sen orayi dene sonra bize anlat merak ettim..

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opis, opan, opal hepsinin de sahibi tek kişi bildiğim kadarıyla...aralarında pek bi fark yok bence... yine de gitmek zorunda kalsaydım opan'a giderdim...

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
Opisteyken 3 kere arabanın yanına indim en fazla 1 dk durabildim ama gitmesem gereksiz masraf çıkarcaklardı bunu bilir bunu söylerim ben...

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opan a da opise gittim. ikiside yaramaz. İkisindede içeri girdim arabaya baktım. Ama bütün anlatılanlar doğru. gereksiz masraf çıkartıyorlar her işleri yarım. Birde orjinal parçaların taklitini kullanıyorlarmış , öyle birşey duydum. Opali bilmiyorum.