hangisi daha iyi

Enolaguy

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
modifiye ile maddi olarak her zaman zarar edersin ama tecrübe macera ve adrenalin adına her zaman kazanırsın tabii hala buraya yazabiliyorsan :)

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zevk için yapanlarda var ama bizim millet genelde kaza yaptıktan sonra sağını solunu değiştirirken aksesuar modifiye gibi şeyler yapıyor. Modifiye güzel ama araçtan anlamayan alıcılarda kuşku uyandırabiliyor. Memur tipi alıcılar dediğimiz kesim veya aile babaları böyle şeylere pek sıcak bakmıyor. Dolayısı ile satarken alıcı portföyü daralmış oluyor.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
irmscher steinmetz mantzel uretimi parcalar makul fiyat ve rahatlıkla bulunabilse modifiye guzel olurda karlıkcı halil huseyin ahmet filan diyince islerin rengi biraz degisiyo haliyle

katılmıyorum...arabanın modifiyesinin güzel olması için illaki büyük bi firmadan genişçe bi kazıkmı yemek gerekio ?

sadeliği sevmiyorum...benim arabamın diğer vectralardan bi farkı olmalı...

Son düzenleme:

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence aracın orjinalliğini bozmadan yapılan yani sade bi modifikasyon bence araç ne olursa olsun bence çok güzel duruyo araç birden canlanı veriyo:D sanki:)

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence modıfıye aracı kullananı tarıf eder aynı zamanda bu aksesuar ıcınde gecerlı... aracın rengı bıle aracı kullanan hakkında bılgı verır cunku modıfıyede aracta yaptıgın her degısıklık senın ozel parcandır o yuzden satılırken para etmez yanı benım zevkımle senın zevkın bır olmadıgından fıyat duser....

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence modıfıye aracı kullananı tarıf eder aynı zamanda bu aksesuar ıcınde gecerlı... aracın rengı bıle aracı kullanan hakkında bılgı verır cunku modıfıyede aracta yaptıgın her degısıklık senın ozel parcandır o yuzden satılırken para etmez yanı benım zevkımle senın zevkın bır olmadıgından fıyat duser....

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşa katılıyorum bende astra dan önce tipo vardı arabayı o zaman 9 milyara aldım 5 milyara yakın masraf edip jant müzik tesisatı vs.falan yaptım yinede satarken 11 milyara zor bela sattım