hasar-yardım

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resim-1
hasarss8.jpg

Resim-2
hasar2eh6.jpg

merhabalar otomobilimi ilk aldığımda resim-1'deki ezik vardı. resim-2'deki sürtme ise bir yere park ettiğimde biri sürtüp gitmiş. Bu tür tamiratları yaptırmanın maliyeti nasıl olur. yaklaşık bir bilgisi olan varsa çok memnun olurum. ayrıca aracımın üzerinde bazı yerlerde yoğun şekilde siyah noktalar var. pasta cila hakkında forumda bazı şeyleri okudum genellikle önerilmiyor. bu noktalar hakkında da önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler.

emir aktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracının kaskosu varmı _?? varsa auto kıng firmasından mini onarımlardan faydalanabilirsin. hasarsızlığınıda etkilemez. marşbiyeldeki eziğide çektirme ile çıkarırlar rahatlıkla...

şenol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arka kapıda biraz daha küçük bir ezik var.Yetkili servise sordum 300 ytl civarı tutar dediler.Kıyaslanırmı bilemiyorum.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tampondaki beyaz kısma gelen siyahlık burdan gördüğüm kadarıyla pasta cila çıkar marşpiyele 100 lira falan alırlar en fazla. Komple pasta cila yaptır. Çok sık yaptırmadığın sürece tavsiye edilmeyecek bir olay değil.

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten benden önceki kullanıcıların pasta-cila yaptırdığını zannetmiyorum. o nedenle sizin bilgilerinize dayanarak ben yaptıracam çünkü nokta nokta siyahlıklar yakından kötü gözüküyor.

teşekkür ederim.

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marpıyeldekı ezık ceıclenerek duseltılebılır cektırme olmaz.tampondakı ız plastık ızı profesyonel bı cıla ıle cıkartılır.fıyat konusunda asla 300 tutmaz marspıyelı sanayıde duzeltebılrısın.
komple cıla senede bır yada ıkı dafa cok fazla zarar vermez ama komple boya korumaya sokarsan 200 ytl 1 yıl garantı.

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.