Hatay ahalisi hast a stra geliyor...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
abı hayırlı olsun hatay serınyol 121cı egıtım alayında askerdım 8 böluk sınırcı:D

gencomx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatayda 12 sene kaldım ilkokulu orta okulu orda okudum çok güzel biryer fırsatım oldukça da giderim hala hayırlı olsun çok seveceğin bir yer olacak ;)

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni görevinde başarılar hakkariyi özlersiniz diye düşünüyorum ama bayrak olan her yer kutsaldır . ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN ..

BİRDE
abicim geçerken bi kaç resim çeksen hakkariden, camlıktan, başkaleden özellikle 32 virajlar ve hoşap tan bide eklesen forum ne güzel olurdu .

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni görevinde başarılar hakkariyi özlersiniz diye düşünüyorum ama bayrak olan her yer kutsaldır . ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN ..

BİRDE
abicim geçerken bi kaç resim çeksen hakkariden, camlıktan, başkaleden özellikle 32 virajlar ve hoşap tan bide eklesen forum ne güzel olurdu .

hakkari ve çevresinden hiç bir hatıra kalmasın istiyorum...neresini özleyeceksem.tek hatırası kalbime ve beynime mıh gibi çakılı, kaybettiğim kardeşlerim ve arkadaşlarımın hatıraları...

işte aktütün bayraktepe...bu fotoğrafdaki kahramanlardan bir kaçı şimdi yok!!!

cimg0097xw.jpg

kuzey ırak.sınıra 200 mt.karşısı ırak...meşhur nahal tepe.( 1992... 9 şehit verdik)

s7300067.jpg

Son düzenleme:

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam abi tamam anladım ):yine uzundere dağlık alanda çatışma varmış ALLAH yardım etsin sizlere .

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun komutanım. Askerlik zor meslek. Dayıoğlu astsubay olacaktı jandarmada. Kırklareline eğitime gitti, daha sonra şartları daha fazla öğrenince yapamam diyerek ayrıldı. Öyle ki bazı tayin yerlerine ailenin götürülmesine izin dahi verilmiyormuş. Hatay'da daha rahat şartlarda çalışacağınız belli. Er eğitim olduğu için de bolca acemi eğitirsiniz gibi geliyor akla.

Bu arada ben de tayin istiyorum bu sene ama çıkmayacak gibi. Gene de bir umut :)

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Gökay abi Allah yardımcınız olsun, şu son olaylar milletçe hepimizi çok üzdü.Şehitlerimiz nur içinde yatsın. :(

impressio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir Kaç günce tayinlerimiz belli oldu.Hakkari serüvenim bitmek üzere ve Hatay Serinyol 121 nci J.Eğtm.Alay Komutanlığına gidiyorum.Yine memleketime; Egeme, uzak ama ne yapalım.Hatayı daha önce görmüştüm, İzmir kadar güzel olmasada Küçük İzmir diyebilirim.
Forumda Hatay dan katılan arkadaşların ev bulma konusunda yardımlarını bekliyorum.Bu arada forumdan yeni askere gidecek arkadaşlardan Serinyola düşen olursa nasipse Ağustos dan sonra oradayım...Torpil yok :D

Öncelikle hayırlı olsun ve hoşgeldin. Ben aslen Ankara'lıyım. Hatay-Samandağ Devlet Hastanesinde çalışıyorum. Ama Hatay merkez (yani Antakya'da) oturuyorum. Serinyol Antakya'nın mahallesi gibi, çok yakın, hatta fazla yakın :D
İstersen ev konusunda yardımcı olabilirim, özelden numaramı yolluyorum. Bu arada Hatay'ın İzmir'e benzeyen neresi ? ben 1,5 yıldır bulamadım da :confused: