Hava Filtreleriniz!!!!!

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
faithless1905' Alıntı:
kardeş 90 YTL ye aldım ona göre fiyatına sen karar ver...
abicim ticaret yapacas mal senin malın malına kendin fiyat verecen güsel bi fiyat sole de alım senin de zarar etmeni istemem arabada ne kadar kullan dın bide performans kaybı oldumu hiç bunlar 1.4 ler için dimi bide

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ya şimdi düşündüm de sen filtreye 70 fln desen bile kargosu havalesi derken o yine bana 90 ytl ye patlicak ben buradan bakim fiyatlara da cok ucuk rakamlar solerseler senle gorusuruz yine abicim ilgin için teşekkürler

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer açık hava kullanılacaksa sadece filtre almakla olmuyor bence kit alınmalı ancak ozman + performans alınabilir, özellikle cold air intakeler garanti iyi sonuç veriyor ama fiyatı bir kac katı ayrıca motor için en sağlıklısı dizele açık hava filtresi sorun yaratırmı herhangi bir fikri olan var mı?

AseSiNo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CORSA GSI 'nin filtre değişikliği ile +13 vermesi olanaksız.Alabileceğin max +3 +4.Oda soğuk hava girişini sağlayabilmiş isen.:cool:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burakopel' Alıntı:
abi ya şimdi düşündüm de sen filtreye 70 fln desen bile kargosu havalesi derken o yine bana 90 ytl ye patlicak ben buradan bakim fiyatlara da cok ucuk rakamlar solerseler senle gorusuruz yine abicim ilgin için teşekkürler

kardeş filtre 1.4 ler için 1 hafta dan daha az kullandım...fiyatına gelince kargonun çok tutacağını zannetmiyorum...Havale olayına gelince ben zaten bankacıyım...ücret aldırmayız... ama yine de sen bilirsin...

reddragon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde orjinal fakat hava filtresi taktım ii bir ses alamadım filtreye bağlı sensöün çıkartılması gerekiomuş oda çıkartılırsa zarar veriri dio lar sensörü çıkarmadan hava filtresinden ii bir ses alabilirmiyim.teşekkürler

justin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yed kullanıyorum ben.. orjinalini hic kullanmadığım icin kıyaslayamıyorum :D

06ELL69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bende orjinal kullanıyorum ama deiştirmeyi düşünüyorum..arabam opel astra g sizce ne takaym..önerilerinizi bekliyormm