Hava filtresi bakınız lütfen...

Cogo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun ama o sesi bide gsi da dinlesen varya mubarek kükrüyor masallah nerden mi biliyorum bende var :D

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün 1.6 astra elegance ile kalktım 2006 model.
astraların problemi ne arkadaşlar gitmiyormu yoksa şöför denmi kaynaklı yoksa yeni ekonomik motormu anlamadım ama benim 1.4 90 beygir o 1.6 105 beygir 5. vitese kadar sadece 3. viteste burnu azcık öne çıktı 1 2 4 ve 5 te yanyana gittik. bu arada modelini yazıcam resimleride çekicem biraz sabır tüyap ta çalıştığım firmanın fuarı var yoğunum kusura bakmayın.

easy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
bugün 1.6 astra elegance ile kalktım 2006 model.
astraların problemi ne arkadaşlar gitmiyormu yoksa şöför denmi kaynaklı yoksa yeni ekonomik motormu anlamadım ama benim 1.4 90 beygir o 1.6 105 beygir 5. vitese kadar sadece 3. viteste burnu azcık öne çıktı 1 2 4 ve 5 te yanyana gittik. bu arada modelini yazıcam resimleride çekicem biraz sabır tüyap ta çalıştığım firmanın fuarı var yoğunum kusura bakmayın.
kesin jokeyden kaynaklaniyorrastrayi kaldiramamistir

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede oyle yada adam kalkmamıstır cunku astra super olmasada corsa 1.4 un kafasını koparır

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sefaefe' Alıntı:
bencede oyle yada adam kalkmamıstır cunku astra super olmasada corsa 1.4 un kafasını koparır
o kadar da deil kafasını da kopartamaz :) astra tam bilmiom ama 1150 kg civarında ve 105 hp corsa ise 910 kg 90 hp bi ben de de aynı corsa dan var cok memnunum gidişimden amcamda 1.6 toyota corolla hb var 2004 model otomatik vites onu cok rahat gecio benim araba dier amcam da da aynı arabanın düz vitesi var oda ben den birazcık oden gidio ole nal toplatacak kadar fark atamıo

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sefaefe' Alıntı:

yeni astradan bahsediyorum bu arada ektiklerimin arasına yeni kasa 1.6 a3 te katıldı inanmayan denemek isteyen varsa çıkarız yollarda arabasına güvenen çok var hatta benim arabayı denemek isteyen arkadaşlarda kullanabilir...

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
yeni astradan bahsediyorum bu arada ektiklerimin arasına yeni kasa 1.6 a3 te katıldı inanmayan denemek isteyen varsa çıkarız yollarda arabasına güvenen çok var hatta benim arabayı denemek isteyen arkadaşlarda kullanabilir...
abicim a3 ü de her türlü yiyor yaaa ama ben otomatik vitesiyle kalktım onun için bişe diemicem düz vitesi için a3 de saten 103 hp

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:

a3 yemek insana zewk werio hele de karşıdakinin nerden baksan 40mlyar olduunu düşününce ama wirajda çok sağlam bi araç ne olursa olsun kopmuo:( .yeni astra kilo bakımından çok ağır onun etkisi gözardı edilemez bence...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada skyeye hava filtresi olarak bana pipercross önermiştin.motor sesini çok değiştirmez dimi....