Hava filtresi ile ilgili tum gercekler

ordu52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
Güzel bilgiler Avnisanal, paylaşım için tşk. ler
:good: :good:

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Avnisanal nickli uyemiz son derece lakayıt bir sekilde filtre mevzusuna İşte Türk işi dercesine amatorce bakan bir kişi tarafından yazılmış bir ek yayımlamıstır.konu hakkında bilgi ve tecrubesi olmayan kişileri yanıltabilecek ve dolayısıyla hem filtrelerine hemde araclarına zarar verebilecek bir durum ortaya cıkabilir.

Dolayısıyla Dunyanın En buyuk Filtre ureticilerinden Green firması derki filtrenizi ılık suda yag cozucu ozelligi olan (mumkunse kendi temizleyicisi) ellerinize zarar vermeyecek sabun yada benzeri hafif temizleyiciler ile boya fırcası kullanarak narin bir sekilde temizleyin.

Yada Avnisanal uyemizin ekledigi yazıyı dikkate alırsanız 150 ytl (iyi filtreler için olan fiyat) verdiginiz filtrenizi benzine daldırın karar sizin.

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yıllardır green filtre kullanıyorum Ankara da her tuning firmasında mevcut fiyat yaklasık Green kutu içi Astra G için 150 ytl civarı Ayrıca Opis Opel yetkili serviste de var adını veremeyecegim baska ucuz markalara para vermeyin muadili sadece K&N Onun haricindekileri dusunmeyin bile buarada tanıdıklarınız varsa yardımcı oluruz opelim ailesi olarak
ve filtre 100.000 km garantilidir 10.000 km de bir temizlenir ve yaglanır temizleme kiti de yaklasık 60-80 ytl arasındadır 10 - 12 temizleme yapılabilir kit ile Mersinde yok ise burdan filtre ile kiti de almalısınız

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berkol' Alıntı:
yapmaya çalıştığın şeyi önce bi araştır istersen

dizel bi otomobil için piyasada satılan universal filtrelerin ne kadar zararlı olduğunu bilmen gerek

akşam girip detaylı yazarım şu an vaktim yok ama takmaman daha sağlıklı olacaktır..;)
O akşam gelemedi bi türlü :)

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgiler için saol...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
way be bende gittim sazan gibi 90 YTL ye K&N aldım 2 gün kullandım geri söktüm...İsteyen olursa 70 YTl den satılık...

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
faithless1905' Alıntı:
way be bende gittim sazan gibi 90 YTL ye K&N aldım 2 gün kullandım geri söktüm...İsteyen olursa 70 YTl den satılık...

aynı hatayı bende yaptım ses yapsın diye jsv taktım sehir içi 50 ytl benzinle 100 km anca yapmışımdır.. hemde devamlı yüksek devirde kullanıyosun gaza gelion bi sürü zarar veriyo arabaya gerek yok be yaa bende söktüm

MYWAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ses güzel yakıt çok farketmedi bende walla