Hava FiLtreSi TaktırCam.

aSreG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaşLar Hava FiLtreSi TaktırCam bugün. Ne Marka Taktırayım ?Fiyatı Ne Kadardır ? Araçda Hiç Ses yOk. stOp Ettim Sandım Geçen müzik Acıktı anlayamadım. Çalışan arabayı Tekrar Çalıştırmaya Çalıştım :p

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kn green v.s bir sürü marka var yalnız kutu içi veya açık filitre olarak gruplanıyor
aracın 1,6 oldugu için 1,6-1,8 motorlar için uygun modeller var kn var bende açık hava filitresi gayet memnunum ama forumda arastırırsan daha net bilgi alırsın:)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava filtresi ile rölantide nası bi ses alabileceksin bilemicem ama hava filtresinde iş bütçene bakar.eğer ki bütçe yetiyorsa air intake kit'i tercih ederdim.kutu içine göre hem daha az dirençle hava çekilir hem de daha soğuk hawa çekilebilir.75-80'e kn marka 45ytl'ye spot filtreler de bulunmakta...

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Damman marka açık hava filtresini 30 ytl'ye aldım ısı yansıtıcılı bir ürün ve gerçekten çok hoş bir ses veriyor tavsiye ederim

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her marka aractan ses çıkmaz uygulamayı çok düzgün yapmalısın rölantide hava filtresi değil egsoz ses verir. k&n iiidir.

usta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin araban nedir ve arkadaşların dediği gibi rolantide ses vermaz
her arabaya açık filtre uygun değildir

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Green kutu içi hava filitresi aldım. 100.000 km kullanılıyor. Her bakım sırasında yıkatıp tekrar kullanıyorsun. 100 YTL civarında almıştım. Ses yapmıyor.