Hayalim olan opel vectra 2.5 v6 sport buyrun

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
on numero araç... maşallah bizimde hayalimizde amma vergisini tam olarak ve yaktığını veya tüple nekadar sağlıklı olur araçtırmak gerekir

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
on numero araç... maşallah bizimde hayalimizde amma vergisini tam olarak ve yaktığını veya tüple nekadar sağlıklı olur araçtırmak gerekir

vallahi kardeş bu ay vergisi 397 tl yatırdık bilem :) yakıt olarak şehirdışında oldukça cimri bir araç amma şehiriçinde içio mübarek değer be kardeş verdiği keyif herşeye bedel bence :cool:

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi kardeş bu ay vergisi 397 tl yatırdık bilem :) yakıt olarak şehirdışında oldukça cimri bir araç amma şehiriçinde içio mübarek değer be kardeş verdiği keyif herşeye bedel bence :cool:

abiiii aynı vergiyi veriyoruzzzzzz.

ben manule vites olan sport ile istanbulda güvenlik şirketi müdürü ile pazarlığa oturdum. 20bin lirada bir lira inmedi. tavanında ise hafif çürümeler vardı. eğer indirse idi alıcaktım sonra baskı balata ve triger işliklerini filan bi sorayım dedim. adamlar bi uçtu yuhhh dedim direk. ondan almadım. sonrada vectra c 2.0 turbolara baktım işte. çünkü vergileri aynı çünkü. peki abi yakıt ile ilgili olsun masraflarınla olsun ve teknik olabilecek baskı balata gibi olaylarla aydınlatır mısın abi.

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ha Bundan Olacak kardeşim ama nerden bulacaz ucuzyollu :(

ucuz yollusunu değil pahalısını bulmak bile zor artık almanyada bile çok rahat bulunan parçalar değil bu tamponlar gün geçtikçe eskiyor ve değeri artıyor.. Bende bi ara çok aramıştım hatta durdurup satarmısın diye sorduğum araçlar bile olmuştu :D ama yok olmadı almanyadan getirelim dedik onda da problem çıktı vazgeçtim bende.. Semtuning diye bifirma var bunun birebir aynısını yapıyor 250TL olması lazım ben fiber olduğu için istemedim ama belki siz düşünürsünüz araştırırsanız sahibinden.com da var ilanı.. Kolay gelsin ;)