Hayallerinizdeki arabayımı kulanıyorsunuz ?

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 opel speedstar
2 ferrari enzo
3 nıssan 350 z
4mercedes slk
6bmv m3
nerdeeeeeeeeeee

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullandığım araç 1968 commodore . . . amerikan merakım olduğuiçin beni anca bu araç tatmin ediyor... ama konu başlığı itibariyle alacak olsam tabikide
dodge charger :)

yada GTO :)

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Porsche Cayman (gerçi eskiden carrera4 idi ama cayman daha hoş geliyo )

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 Opel combo kullanıyom.. hayalimde tır kullanmak var ama sadece hayal edebiliyom.. Şu anki halime de Allaha şükür...

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla babam reno 9dan başka arabaya binmezdi. Ondan kaynaklı hep tek kapılı bi araba hayallerimi süsledi. Çok şükür şimdi sahibim. Ama insanoğlu hep daha fazlasını istiyo şimdi ise bmw 8.50 isterim tabii bi 68 amerikenım olursa da buna hayır diyemem:)

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 96 senesınde opelde staj yaparken ılk defa kırmızı bı vectra B CDX gırmıstı ıcerı.servıs kapsından ıcerı gırdıgı anda herkes kafasını o yone cevırmıstı.ve o an allahım bırgun nolur bu arabaya sahıp olma fırsatı ver demıstım.kırmızı renk bı arabaya bukadar mı yakısır dıe cok konusmustuk arkadaslarla.ıkı hafta hıc cıkmamıstı aklımdan odamdakı her dolap her duvar onun resımlerıyle kaplıydı.yıl 2002 oldugunda bı galerıde karsılastık onunla astramı verıp o hayalımdekı arabaya kavustum.hemde rengıde kırmızıydı.5 seneye gırdık ona hala ılk gunku kadar hayranım cızgılerı,tasarımı,gucu,karızması.
vectra B cok farklı bı araba o benım hala hayalım:rolleyes: :rolleyes: