Headers Sonrası Ses ?

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
merhabalar ;
3 ay önce headers taktırmıstım sadece headers baska bişey taktırmadım.
Gecen bayram memleketten gelirken ısıklarda klima acık oldugunda köklediğinde acayip bir boru sesi geliyor (booooouuuu) ne olabilir acaba bir fikriniz varmıdır oyle olunca kalkıslarda yavas gibi geldi :s

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar ;
3 ay önce headers taktırmıstım sadece headers baska bişey taktırmadım.
Gecen bayram memleketten gelirken ısıklarda klima acık oldugunda köklediğinde acayip bir boru sesi geliyor (booooouuuu) ne olabilir acaba bir fikriniz varmıdır oyle olunca kalkıslarda yavas gibi geldi :s

aynı durum bende de var :) ustam sorun yok diyor ama ben ses konusunda takıntılı olduğum için ikna olamıyorum bir türlü :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Çokta güzel bir sestir kendileri. Aracını tanıyan iyi bir kulak duyabilir. 4,5 kat fazla çıksa m5 tınısıyla aynı.

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
Ya ne güzel sesi ne iyi bir kulagı yandan bakacaklar nerdeyse noluyo diye
ben korkuyorum motor inecek diye :D

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün headersi yaptırdığım yere gittim. kaçıran yeri tespit ettiler. 10tl conta 15 tl işçilik ile yaklaşık 2 saatte (bi vida sökerken kırıldı :)) sorunumu hallettim. gerçekten ses te performans ta gözle görünür oranda değişti.

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
Bu gün bende gittim lifte kaldırdılar ben içerde bu sefer basıyom gaza ses gelmiyor klimayı acıom basıyom gaza yine ses gelmiyor yalancı cıkacagım nerdeyse,son kez niyetlenip bastım az bi ses cıktı (viteste kalkmadıgımdan oluyo herhal).asagıdan bakarken dedilerki katalitik şişiyor dediler saat 2 de vizeye giricem geciyim vizeyi hemen kat iptal.bakalım sonra olmazsa conta deişticem işallah düzelir.

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kat. iptal etmiştim zaten. yerine kat görünümlü bir kutu taktırdım. muayenede sorun olmuyor.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Dediğim gibi kaçırma vs. harici iyi bir kulak az ama çok güzel bir ses duyacaktır. Headers sonrası ses odur :)

ben kat. iptal etmiştim zaten. yerine kat görünümlü bir kutu taktırdım. muayenede sorun olmuyor.

Tavsiye ederim. Ağarın var direk kat görünümlü susturucu.

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğim gibi kaçırma vs. harici iyi bir kulak az ama çok güzel bir ses duyacaktır. Headers sonrası ses odur :)

Tavsiye ederim. Ağarın var direk kat görünümlü susturucu.

headers ve kat iptalini anlatırlardı inanmazdım. ciddi manada çekişi arttırıyor, yakıt ekonomisi sağlıyor. seside cabası :):)