Hella Kornam Bozuldu Yeni Korna Önerisi?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ben bosch air master ferrari kornası kullanıyorum sesi çok güzel.Fiyatı yerine göre 40-60 ytl arası.

Linkteki ses fena değil ama canlı dinlersen daha iyi fikir verir.

http://www.izlesene.com/video/arabalar-bosch-ferrari-korna/237583

kopyaland30122007001ez8.jpg
vala cakması 20 ytl var ferrari kornanın hosuma gıtmedı boshc stebell bende taktırcam elı kulagında:D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
korna dedinmi benim bildiğim en iyi marka stebel dir onların çok güzel kornaları var sitelerinden dinleyebilirsin bütün modellerin seslerini bizim arkadaş corvetine bu stabelin kamyon kornası var ondan takdırdı ama yok böyle bir şey önünüzde insan varken o kornoya basarsanız adam yarım metre yerinden zıplar

Burdan dinleye bilirsiniz
http://www.stebel.it/stebel/index2008.htm

halim1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bu ferrari kornasının en iyisi bosch mudur nette çok çeşidi var çünkü ?

benim bildiyim ve herkezin sölediyi ni söylüyorum ben bosch aldım en iyi o dediler çok kişiden duydum ama aynı ses çıkaran başka markada var yan sanayisiymiş onu tavsiye etmem alcaksan bosch al derim korna süper ama:)

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BOSCH diyorum başka birşey de demiyorum. Tecrübelerle sabittir .Kaliteyi kullanan bilir.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bosch pek çok sektörde üretim yapması her sektörde iyi olucak anlamına gelmez şöyle diyim en kaliteli akü ne derseniz bir çok marka sayılabilir ama en kaliteli motorsiklet aküsü ne derseniz onda tek marka vardır yuasa adamlar yıllardır motorsiklet sektörü için akü üretiyorlar ve sektörlerindede kalitedede bir numaralar

stebel de öyle korna sektöründe yıllarını vermiş bu konuda uzman kendini ispatlamış fabrikalarında çok takdirini kazanmış çok çok kaliteli bir firmadır korna dedinizmi stebel tekdir bosch korna üretebilir ama yanına rakip bile olamaz stebelin

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede kesinlikle stebel ferrari kornasını denemelisin.korna seslerini stebelin sitesinden dinlemeni tavsiye ederim netteki fiyatlarda boschla denk denebilir.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astraların kornaları iğrenc oldugu için montaj dahil 25 ytl ye magnum cift cıkış korno taktırmıştım.. (cıkanı verdiler..) ne ferrari (şahin) kornası gibi calıyor nede düüt diyor.. tok bi sesi var.. (mercedes kornası gibi) sorun yok bende :) istanbulda olsan söylerdim aldıgım yeri

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bosch pek çok sektörde üretim yapması her sektörde iyi olucak anlamına gelmez şöyle diyim en kaliteli akü ne derseniz bir çok marka sayılabilir ama en kaliteli motorsiklet aküsü ne derseniz onda tek marka vardır yuasa adamlar yıllardır motorsiklet sektörü için akü üretiyorlar ve sektörlerindede kalitedede bir numaralar

stebel de öyle korna sektöründe yıllarını vermiş bu konuda uzman kendini ispatlamış fabrikalarında çok takdirini kazanmış çok çok kaliteli bir firmadır korna dedinizmi stebel tekdir bosch korna üretebilir ama yanına rakip bile olamaz stebelin

Hakan, (yaşınızı göremediğim için bu şekilde yazıyorum)

Bosch ile Stabel in aynı ferrari kornasını karşılaştırdınız mı? Karşılaştırdızsa tespit ettiğin farkı yazarmısın. Ben karşılaştırdım ve ferrari kornası diye satılan diğer markaları da karşılaştırdım.

Eski bir chopper cı olarak akü konusunda yuasa iyi bir marka ve aküdür.
Motorsikler için kuru veya Jel bakım gerektirmeyen akü en uygunudur.
Fakat burada konumuz korna.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben karşılatırmadım haklısınız doğrudur ama stebel genel olarak iyidir ben belli bir modelini baz almadım stebel yılların firması sektöründe bir numara boschda iyi onada lafım yok ama bence gene stebel le kıyaslanmaya gelemez

akü yü örnek vermemin nedeni şuydu iyi marka illa her sektörde çok iyi olucak diye bir kaidesi yok o yüzden bu örneği verdim mesela sony iyi bir markadır ama bilgisayar sektöründe tutulmaz beyenilmez yani her sektörün kendine has bazı markaları var sektöründe yıllarını vermiş ve sadece o işi yapmış sektöründe uzman markalar

bizde çok bu izlenim var adı iyi olan bir markayı bir sektörde gördükmü iyi sanıyoruz o sektöre yıllarını vermiş bir markayı gördükmü ilk defa duyuyorsak isimini dandik bir marka sanıyoruz halbuki o marka adı bilinmiş diğer markadan çok çok kaliteli üretim yapabiliyor

Pek çok sektörün böyle kendine has kaliteli markaları var ben bunu anlatmaya çalışdım

bosch genel itibariyle beyaz eşya sektöründe bir numara olsada pek çok sektörde çindeki fabrikalara fason üretim yaptırtıyor ismini bastırtıyor ürünlere tamamdır çin min ama ürünler kaliteli tabiki sonuçda boschun ismi var ürünlerin üstünde 1. kalite ürettiyor çinde ama genede fason üretim yaptırıyor

Ben sesini bilmem ama setebel i 10 yaşımdan beri bilirim marka olarak ve taktırıpda memnun kalmayan bir insan tanımam ömürlükdür kalitelidir sonuçda sesini sevmeye bilirsiniz zaten adamlar ona göre bir çok sesde farklı farklı onlarca model üretiyor inceside var kalınıda var çok kalınıda var zevkinize göre

Son düzenleme: