HGS var , OGS cezası geldi

Lencom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski arabama OGS geçiş ihlali cezası geldi bugün, ihlal tarihi geçen sene temmuz.Geçişlerimi kontrol ettim, o tarihte HGS den bakiye düşülmüş, her nasıl olduysa farketmeden OGS gişesinden geçmişim demek ki, bu durumda kaçak geçiş olsa bile HGS bakiyesinden düşmez mi. Bütün gişeler birleşti diye biliyorum, iki gişe arası 2m mesafe için 70 lira ceza kesmişler, ödesem mi ödemesem mi, ödeyen var mı?

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde yanlışlıkla ogs yerine hgs den geçmiştik aynı gün içerisinde telefon açtık geçiş ücretini vererek kurtulduk bi zararımız olmadı

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ortak gişe mağdurları gurubuna seni de almışlar maalesef.... müşteri hizmetlerini telefonla arayarak itiraz edersen düzeltiyorlar

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Şehir dışına pek çıkmadığım buradan belli oluyor sanırım..:D

Abi Tuzla tarafında da var, Avrupa tarafında Bahçeşehir de falan :) Oralar da İstanbul :D

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece OGS, sadece hgs ve bir gişe de hgs - ogs ortak olarak gördüm ben. Genelde böyle sanırım. İstanbul u bilmem ama bütün giselrin ortak olduğunu görmedim otoyol girişlerinde.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lencom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortak gişe mağdurları gurubuna seni de almışlar maalesef.... müşteri hizmetlerini telefonla arayarak itiraz edersen düzeltiyorlar

müşteri hizmetlerini aradım , olaydan hemen sonra arayınca ceza ödemeden hallediyormuş fakat, benim ceza geçen seneye ait ve arabayı sattım hsg de doğal olarak iptal edildi.şu an araç bende olsa hgs bakiyesinden düşeceklerdi , sıkıntı yapmıyorlar, müşteri temsilcisi FSM deki lokasyona gitmemi söyledi olursa ordan halledebilirim.müdürlük ordaymış, OGS-HGS birleşmesi de sadece köprülerde varmış, ama yinede yanlış gişeden geçip bunu bildirirseniz ve HGS de yeterli bakiye varsa ordan düşüyorlarmış