hızlanmak için

trojan55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba bir arkadaşım bana opellerde 5. videste 140 den fazla basmıyacagını ama gazdan ayagını cektiginde tekrar gaza köklediginde hızlanacagını söyledi ben denemedim ama böylebirşey varmı varsa mantıgı nedir

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle bişi duymadım görmediim biz 5 te başlıyos basmaya110 dan 190 200 e çok kolya çıkıyo gaz salma falan yok yanii :D bilmiyom nasıl bir mantıkla söylemiş onu arkadaşın anlamadım:confused:

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alakası yok 210 gördüm yardıra yardıra

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatiklerdeki kickdown olayıyla karıştırmış olabilirler normaldede dewiri yükseltip gazadan çekip tekrar kökleyince araba coşuyomuş gibi oluyo ya o hesap :D

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e200 komproserlerda falan roketleme diye bişey var.. ayağını gazdan çekiyosun sonra köklüyosun devir saati bayağ bi çoşuyo.. vectra opc de falan varsa vardır anca:D corsada yok eminim ehueu

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kick down için konuşayım ; ayağı gazdan çekip tekrar basma gereği yok, gazı köklüyorsunuz daha sonra pedal zorlanır ve tık eder bir kademe daha aşağı iner o zaman motor gücünün tamamı kullanılır. Araç devrine uygun olan en küçük vitese düşer, fırlar.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kick down için konuşayım ; ayağı gazdan çekip tekrar basma gereği yok, gazı köklüyorsunuz daha sonra pedal zorlanır ve tık eder bir kademe daha aşağı iner o zaman motor gücünün tamamı kullanılır. Araç devrine uygun olan en küçük vitese düşer, fırlar.

budur:good: