Honda CR-V 'yi nasıl bilrisiniz :)

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1999 model makyajlı kasa 2,0 16v ies 150 hp 184nm tork akıllı 4 çeker CR-V aldım nasıl bir araçtır sizce ? ( Genel olarak kullananlardan ve forumlardan araç için olumsuz hiçbir şey ne duydum ne okudum sizce )

bunlar ilk resimleri plaka değişecek

Son düzenleme:

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasimda vardi, ve kullanma sansim oldu. bence guzel bir surus keyfi var. ve arac boyutlarina gore segmentinde en ekonomik yakit sarfiyati olan model diye biliyorum.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu hakkında site içerisinde pek bilgisi olan arkadaş yok heralde

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
japon arabalarının sadece elektroniği iyi şaseyi kaldır at konfor desen oda sınırlı.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok keyifli arabadır tavsiye ederim.konforu gayet yerinde,performans tatmin eder,yakıttada sınıfının en iyilerinden.otomatik ve sunrooflu olursa değme keyfine.ben olsam otomatik ve sunroof a dikkat ederdim

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende ileride aynı arabadan düşünüyorum belki seneye... Çünkü yeğenimin arabası ondandı kardeşimin düğününde kullanmak nasip oldu..Sürüşü mükemmel problem çıkarmıyor çıkarsa bile heryer japoncu. konfor çok güzel araba yüsek olduğundan fazla ses almıyor.sadece virajlarda yan yatıyor..her zaman 110 ile girdiğim viraja onunla 80 e kadar düşmek zorunda kalıyorsun.. Benim kullandığım koldan otomatik vitesti.. tavsiye ederim..yanılmıyorsam fiyatlarıda 23-24 den başlıyor olması lazım.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok keyifli arabadır tavsiye ederim.konforu gayet yerinde,performans tatmin eder,yakıttada sınıfının en iyilerinden.otomatik ve sunrooflu olursa değme keyfine.ben olsam otomatik ve sunroof a dikkat ederdim

Burak valla aldım bitane kısa zamanda resimleri paylaşırım zaten crv lerin %90 nı otomatik sunroofta standart özellik her ikiside var yani zaten özellikle makyajlı kasa ve 150 hp versiyonundan aldım birde 130 hp likleri var ama zannedersem 150 hp daha iyidir.bende çarşamba günü aldım ama sadece alıp otoparka gelene kadar 5 km filen yaptım tadı damağımda kaldı :) cumartesiyi iple çekiyorum valla

http://img205.imageshack.us/img205/2425/105463761287825urp9715so3.th.jpg]

Son düzenleme: