Hondayı Nasıl Bilirsiniz

Yeni Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hondayı pek sevmem ama Civic HB çok hoşuma gidiyor.

CN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babamda eskiden 2003 civic vardı yarı makyajlı kasalardan.Motor olarak gerçekten çok güzel bir arabaydı.sonra şirket arabasını kullanmaya başlayınca sattık ve ilanı taktık işe gitti işe gittigi gün satılmıştı araba onu hatırlıyorum.Piyasada çok tutuluyor nedense.Ama bence kaporta olarak işçilik ve güvenlik olarak opel bir adım daha önde.Ama hondanın da motoru yabana atılmaz bence.Japonlar sonuçta motordan anlıyor ama kaportadan hayır.

corvette_57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 99 model civic 1.6 ies aut. var honda 2006 ve 2007 modelleri inceleme fırsatım olmadı genel olarak hondaların motoru yağına suyuna baktığın sürece number one adamı hiç üzmez yoldada bırakmaz sıkıştırmadığın sürece 100 kmde 90 km sınırında 6.0 lt den fazla yakmaz az yakar çok kaçar. 90 km sınırını geçincede 12 lt. iç işçiliği bana göre sıfır. 99 ların dış görünümü güzel kaporta yumrukla bile içe geçecek gibi ses verir asfalt sesi içe giriyor eğer adam gibi kullanırsan hiç üzmez 30000 km den fazla sadece ben kullandım tık demedi bi emanete verdim anamı ağlattı yedek parçaları çok pahalı fren merkez yerlerinin tek'i 740 ytl rot başları tek'i 360 ytl düşünün artık otomatik vitesin p-r-n-d4-d3-2-1 yazan plastik yeri 175 ytl tabi opel vectra nın ki nekadar dır bilemem benim niyetim 2003 vectra onun parçaları ne kadardır bilemem ama kaporta ve güvenlik olarak üstün oluşu bazı şeyleri görmezlikten gelmeyi sağlıyor.

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
skyline nin rakibi prelude mi:D
abi naptın sen yahu hem arkaya hem öne 2 şer tane motor kyarsan gtr nin rakibi anca olur prelude...
Iddia etmek istemiyorum ama honda prelude 2000 motorda 220 hp veren bir alet. http://www.cars.auto.ru/cars/used/sale/330987.html
Nissan skyline ise 2500 motorda 215 hp veren bir alet. http://www.cars.auto.ru/cars/used/sale/349565.html
Ben onceden sokak yarislarina katilirken en cok birbiriyle didi$en iki aletti skyline ile prelude, ona binayen rakipler dedim.

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda güzel bir otomobil ama fiyatlarına gore donanımı zayıf işçilik ve malzeme kalitesi düşük
ama ülkemizde iyi para ediyor ve tutuluyor

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son kasası çok iyi olmuş ama şunu belirtmeliyim git gide Almanlaşıyorlar ( nasıl bir tabirse )

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben her nekadar opelci olsamda bana honda deyince akan sular durur,hem performans hemde dayanıklılık, bence; 1.6 civic SI hb: 9 canlı bir araba buyrun izleyin
http://www.youtube.com/watch?v=ALZIS-5V_mY

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vtec kullanan bi arkadaşımın söylediği 5000 devire kadar işte klasik aile arabası sonraki devirlerde vtec farkını hissediyosun diyodu sonrasında da sattı arabayı. fakat şu varki bi kaç testini izledim gerçekten sağlam motor yapmışlar. ama kasa için aynı şeyleri diyemem.

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hondanın motor anlayısına soyleyecek birşeyim yok bu işi Almanlardan daha iyi biliyorlar
cok basarılılar ancak araba sadece motordan olusmuyor malum