İçten karartmalı dikiz aynası

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde cahilliğime verin noolur:)Pek kurcalamaya fırsat olmadı.Aynanın hemen altında ki düğme(sağa ve sola dönen) o işe mi yarıyo?

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda da otomatik ve çok faydası var yanlarda da olsa iyi olurdu. Trafikte tabiri caizse hayvan çok... Aydınlatma o kadar önemliki, cana malolur yeri geldiğinde. Ama kiminin farı yeri değil dağı taşı aydınlatır, kimi uzunla gider, kimi ayarsız xenon taktırır ki en kötüsü bu, kimi açık havada sisle gelir, yapışır tampona bomboş yolda 120-130la dibinden gider. Bunların memleketten temizlendiğini görmeye ömrümüz yeter işallah...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda da otomatik ve çok faydası var yanlarda da olsa iyi olurdu. Trafikte tabiri caizse hayvan çok... Aydınlatma o kadar önemliki, cana malolur yeri geldiğinde. Ama kiminin farı yeri değil dağı taşı aydınlatır, kimi uzunla gider, kimi ayarsız xenon taktırır ki en kötüsü bu, kimi açık havada sisle gelir, yapışır tampona bomboş yolda 120-130la dibinden gider. Bunların memleketten temizlendiğini görmeye ömrümüz yeter işallah...
inşallah..

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten çok gerekli bir uygulama, fakat yan aynalara yapmazlar heralde, kararma aynadaki görüşüde düşürüyor.

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yan aynalarda sadece sol taraftaki aynada var sağ ayna ise normal benim soldaki karartmalı aynadan tam göremediğim aracı sağ aynadan bakarak kontrol edebiliyorum

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde cahilliğime verin noolur:)Pek kurcalamaya fırsat olmadı.Aynanın hemen altında ki düğme(sağa ve sola dönen) o işe mi yarıyo?
o dönen düğme manuel olarak aynayı aşağı çevirio
yani temelde aynı işi yapıyo ama görüntüyü tamamen oratadan kaldırıyo,
mecbur kalınca kapatıyorum ben onunla,mesela arkadan bi discovery III gelirse fena yapıyo gözleri,kaynak maskesi gerekiyo :D

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı dertten hepimiz şikayetçiyiz.ama bu şekilde de düşünmek bence hoş değil.ateş düştüğü yeri yakar unutmayalım...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzeli yavaşlıycaksın adam seni geçince uzunları çakacaksın arkadan anlıycak olayı :D

Joe_Sadriabi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.borauslusoy.com
benim aracımda da otomatik ve çok faydası var yanlarda da olsa iyi olurdu. Trafikte tabiri caizse hayvan çok... Aydınlatma o kadar önemliki, cana malolur yeri geldiğinde. Ama kiminin farı yeri değil dağı taşı aydınlatır, kimi uzunla gider, kimi ayarsız xenon taktırır ki en kötüsü bu, kimi açık havada sisle gelir, yapışır tampona bomboş yolda 120-130la dibinden gider.

bunlardan ben de çok şikayetçiyim. bu forumda böyle yapan arkadaşlar var ise en azından onlar okur ve özeleştiri yapar, belki vazgeçerler bu tür tehlikeli hareketlerden.

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[/size]
aynı dertten hepimiz şikayetçiyiz.ama bu şekilde de düşünmek bence hoş değil.ateş düştüğü yeri yakar unutmayalım...

yok orda bir yanlış anlaşılma olmuş ifadeden kaynaklanan, ölsünler kaza yapsınlar gebersinler değil söylenmek istenen... temizlensin, adam gibi ceza yesin ehliyeti alınsın doğru düzgün kuralına uygun rehabilitasyon görsün yetmiyorsa hapis yatsın akıllansın millet, trafiğin hava atmak, şakalaşmak olmadığını bilsin yetişen nesil vb... neyse derin mevzu yaz yaz bitmez... konu aynaydı :)