iki ışık arasını hangisi ilk alır :)

hangisi alır?

• Kullanılan toplam oy
    89
G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bende golf diyorum ama geride kaldığını söylemişler nasıl iş anlamadım,o zman astra diyorum:))

opelcalibra_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.calibra-tuning.com
Golf GT’de bulunan 1390 cc’lik sıralı dört silindirli motor, süperşarj olarak da bilinen kompresörün ve turbonun birlikte uygulanmasıyla 170 HP güç ve 240 Nm tork üretiyor. Bu değerler 2.5 lt atmosferik V6’larla yarışabilecek kadar başarılı.

Sonuc olarak vectra ve digerlerinin gecmek gibi bir sansi oldugunu dusunmuyorum .. ;)

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Golf GT’de bulunan 1390 cc’lik sıralı dört silindirli motor, süperşarj olarak da bilinen kompresörün ve turbonun birlikte uygulanmasıyla 170 HP güç ve 240 Nm tork üretiyor. Bu değerler 2.5 lt atmosferik V6’larla yarışabilecek kadar başarılı.

Sonuc olarak vectra ve digerlerinin gecmek gibi bir sansi oldugunu dusunmuyorum .. ;)

Denemek lazım Leventcim ;)

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavuz abi ben test verilerine gore yazdim :) :D Mantikli olan Golf .. :)

196 nm ye 240 nm gibi bir fark var .. 155hp ye 170hp gibi birde fark var abi.. golf geride kalirsa ya sofor hatali yada lastikler bitik .. :)

GSI vs Calibra ne olur ben onu merak ediyorum denesek mi :alkis: :D

Çok merak edilecek bir durum yok kardeşim.Yanyana giderler ;) Ama Golf'ü daha çok merak ediyorum

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şimdi bu golf senin söylediklerine göre benim v6 ile kapışabilecek durumda hatta ve hatta geçebilir ?

Veriler ortada olmasa bir golf'un
beni geçebileceğine ihtimal vermezdim amma :( :D