iki tane sorunum var

probtc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık birer hafta arayla aracımında ilk önce BRAKE LİGHT ............FREN LAMBASI sorunu yazmaya başladı bir kaç gün öncede COLONT LEVEL..... ......SOĞUTMA SUYU SEVİYESİ bu sorunu yazmaya başladı. su seviyesini kontrol ettim normal gözüküyor fren lambalarıda normal yanıyor.servislere biraz uzak oldugumdan ve gitme zamanımda kısıtlı oldugundan ustaya gösteremedim acaba sorun nedir yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fren lambası olayında lamba patladıysa, patlak ampul akım çekmeyeceğinden bilgi ekranında ampulun patladığını bildirir. siz ampulu değiştirseniz bile o yazı silinmez. yazının silinmesi için ya tech2 cihazına bağlatcaksın aracı yada anahtar ve lambaları açma tuşunla oynayarak lamba hataları siliniyor. önce bu hataları sildirmenizi öneririm. sonra eğer tekrarlarsa bir problem vardır. bazen anlık bir titreşim, bir başka etki bu hataların yazmasına neden olabiliyor. bu her zaman aracınızda arıza var demek değildir.çok çok nadirde olsa olabiliyor. benim bildiklerim bu kadar

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kabın ordaki müşir bozulmuş olabilir, coolant level uyarısı aynı şekilde bende de vardı. 45 ytl müşir fiyatı var, iptal de edilebilir. Brake light = fren lambası uyarısı o da devre tamamlamayınca çıkar, yani ampül patlaksa olur, değilse yine benzer bir sorundur. Fazla masraf çıkmaz.