Iletken yapiştirici

HALİL_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iletken yapıştırıcı nerde bulabilirim ankara tekzen e ,elektronikçilere medi markette sordum yok...elekronik devreye film yapıştırcam..

alikuscu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada iseniz ulusta elektronikçiler çarşısı üstelik bu tür devreleri yapanlar var orada onlar yardımcı olur yol bilgisayarınada bir problemmi var

HALİL_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet gittim oraya konya sokağa hemde gitmezmiyim,bu işin erbabı ama adam sırf bu yüzden gözlük kullanmaya başladığını söyledi,oda babamın tanıdığı birisiydi iranlı diyince herkes tanıyor ,tabi ben ozaman tamir için gitmiştim yapan yerler 80-100 tl.istiyor bende yaptırmadım çünkü düzen tutmayacak çıkması zaten 120 -150 tl arası,bende oyüzden kendim yapmaya karar verdim ,,yapamazasam çıkma alacam

alikuscu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıkmanın aynı olmıyacağı hakkında garanti varmı

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet gittim oraya konya sokağa hemde gitmezmiyim,bu işin erbabı ama adam sırf bu yüzden gözlük kullanmaya başladığını söyledi,oda babamın tanıdığı birisiydi iranlı diyince herkes tanıyor ,tabi ben ozaman tamir için gitmiştim yapan yerler 80-100 tl.istiyor bende yaptırmadım çünkü düzen tutmayacak çıkması zaten 120 -150 tl arası,bende oyüzden kendim yapmaya karar verdim ,,yapamazasam çıkma alacam

İranlıyamı gittin çok garip adam o ya , bizim okul bitirme projesine 3 milyar istemişti zamanında .