ilk operasyon..

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun aksaraydaki parcacılara gıttım maspıyer takımına 450 tl hava filtresıne 180 dolar arka üç cama film cekmek ıcın 70 tl arka ledlı stoplara 275 tl istediler bu fıyatlar normal mı sımdılık yaptırmadım kafama yatsa ıdı yaptırcaktım sızlerın fıkrıne gore kararımı vercem ben butun aksesuarları bır yerden yaptırmak ıstıyorum sorunsuz olsun dıye sızleden fıkır beklıyorum :confused:

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence stoplar takım fiyatı ise iyi. Asıl saçma olan 2 marşpiyerin 450 lira olması. 180 dolar filtre için çok tabii cold air intake alıyorsan o zaman makul

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asimaviiii;898469[SIZE=4' Alıntı:
maspıyer takımına 450 tl[/size]

bu ne ya. :eek: o fiyata ankarada hiç zorlanmadan komple bodykit yaptırırsın.saçmalamasınlar öyle fiyat olurmu?

devran_gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen on tampon altı arka tampon altı ve marspıyelı o fıyata yapıyolar yarı bodkıt yaptrırsın o fıyata yuhhh! ayrıca fılıtre kit degılse muthıs pahalı bıde stop da cok pahalı!

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsi çok pahalı.450 tl ye arkadaşların dediği gibi komple body kıt yapılır.hava filtresi 180 dolar:(film e 70 lira demiş büyük ihtimal oda kalıtesızdır.bende kalıtesız yaptırdım sw olmasına ragmen 7 camı 100 liraya yaptırdım:Dbence başka yerlere bakın..

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Ankara da karlıkçı halil den aldığım fiyat: vectra gt tipi 2 marşpiyel + ön karlık + arka karlık + bagaj üstü spoyler + arka cam üstü spoyler boyası dahil 600 tl.vorld karta 6x100 yaparım dediydi.