immobilayzer

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar teybin üzerindeki ışıkla immonun uzaktan yakından alakası yok... Teybin üzerindeki ışık teybim code ışığıdır yani teybin korumaya geçtiği anlamını taşıyor.Bunu basit bir elektronik tamircisine bile sorsanız söyler.. Saygılar.

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LND' Alıntı:
hakan abi 95 te başladı zaten immo sistemi opelde yani, 95 corsada da var immo:)

Şüphesiz vardır.

Ama Kar Üye nick li arkadaşımız (98 model corsa da ımmobılızer varmıdır.bılenler cevaplarsa sevınırım.) diye açmış başlığı.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
Şüphesiz vardır.

Ama Kar Üye nick li arkadaşımız (98 model corsa da ımmobılızer varmıdır.bılenler cevaplarsa sevınırım.) diye açmış başlığı.

hıı pardon hakan abi sen baştaki soruya cevap vermişsin direk olarak ortalarda hangilerinde vardır gibisine dönmek üzeredeydide abi onun için...

saygılar hürmetler:D:):D

astra_cem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
immo nun ışığı olduğunu ilk defa sizden duyuyorum arkadaşlar. ve şunu söylüyorum immonun ışığı hiç bir opelde yok. teybdeki ışıkla ne alakası var. diğer otomobillerdeki örn volswagen kapı kilidindeki ışığında immoyla bi alakası yok.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
astra_cem' Alıntı:
immo nun ışığı olduğunu ilk defa sizden duyuyorum arkadaşlar. ve şunu söylüyorum immonun ışığı hiç bir opelde yok. teybdeki ışıkla ne alakası var. diğer otomobillerdeki örn volswagen kapı kilidindeki ışığında immoyla bi alakası yok.
slm imbo opelde var ama movano ticari araçta göstergede yanıp söner

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
teyp üzerinde bulunan kırmızı ışık ile imbonun hiçbir alakası yokk bazı araçlarda yanmıyor bile ğeki o zaman araç neden imbo arıza vermiyorr arkdaşlar o zaman teyp değiştiren arkadaşların araçları çalışmaz dimi doğrumu söylüyorumm

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
teyp üzerinde bulunan kırmızı ışık ile imbonun hiçbir alakası yokk bazı araçlarda yanmıyor bile ğeki o zaman araç neden imbo arıza vermiyorr arkdaşlar o zaman teyp değiştiren arkadaşların araçları çalışmaz dimi doğrumu söylüyorumm
sadece bi gösterge o ışık hermodelde de yokmuş artık

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LND' Alıntı:
araban ney modeli ney hangi kasa kumandalı anahtar diye bahsettiğin hangi model bilgi verirsen iyi olur...
vectra 99 model 2.0 cd bildigin gibi basit bişey.
O ışıgın immo ışıgı olmadıgı kanatindeyim.İlla immo larda ışık olacak diye bir kural var mı?Teyp için o ışık servis aynen öyle dedi.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irfan_1' Alıntı:
vectra 99 model 2.0 cd bildigin gibi basit bişey.
O ışıgın immo ışıgı olmadıgı kanatindeyim.İlla immo larda ışık olacak diye bir kural var mı?Teyp için o ışık servis aynen öyle dedi.

ben zaten immo ısıgı vardır olur gibi birşey demedimkiii:).

anahtarının fiyatı 160 civarı dostum bu arada.;)

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LND' Alıntı:
ben zaten immo ısıgı vardır olur gibi birşey demedimkiii:).

anahtarının fiyatı 160 civarı dostum bu arada.;)
tşk.ler sana dememiştim immo ile ilgili alıntı senden olunca öyle oldu.Özür.