Impala

uk7681

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heyt ya superr :)

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten ülkemizde araba toplayıp, eskiye hayat verenlere ya para babası ya da aptal gözüyle bakıyorlar. Bir örnek; Hurdacıda ön tamponun sağ tarafını buldum ( ön tampunum iki parçalı), adam 20 tane almış yanlışlıkla da hepsini sağ taraf almış. Araç topluyorum deyince uçuk bir rakam verdi. Bu fiyata almam dedim, elin mahküm alacaksın başka yerde yok ki dedi. Bende o parçalar elinde patlar, yarın kilo ile hurdaya gider, çünkü bu arabadan da piyasada 2-3 tane kaldı dedim ve almadım. Ayrılırken işportacı gibi bir alana bir bedava muhabbeti yaptı. Gene de almadım. Yanlız amerikancılar daha şanslı, parçaların birbirine uyma olasılığı daha kolay oluyor.
amerikanlarında parçaları çok pahalı en yakın zamanda olan olayı anlatıym ben üni okuyorum pek bu aralar uzun zaman ayıramıyom arabalara 64 ün kapı kilitlerinde boşluk var az bişey sökük duruyolardı arkadaş dedi ben onları yaptırırım bursada bende bırak ben hallederim dedim tanıdıklardan neyse o durmadı bursadaki en usta kilitçilerden bi tanıdıına getirdi adam tanesine 150 dedi 4 ü 600 arkadaş şaşırdı...:eek: daha sonra komple 4 kapı camlarlan kilitlerlen 300 e buldum...izmirden.. bide öle hurdacılar var sıfır fiyatını bilmiyolar malın sıfırının 2 katı fiyata bozuunu satmaya çalışıyolar...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Derinden bir Alp havası var -)

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu şekildeki arabaları toplayıp adam eden insanlara bayılıyorum.Harika bir şey çıkacak sonuçta...Kazasız belasız,çabucak biter inşallah.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
amerikanlarında parçaları çok pahalı en yakın zamanda olan olayı anlatıym ben üni okuyorum pek bu aralar uzun zaman ayıramıyom arabalara 64 ün kapı kilitlerinde boşluk var az bişey sökük duruyolardı arkadaş dedi ben onları yaptırırım bursada bende bırak ben hallederim dedim tanıdıklardan neyse o durmadı bursadaki en usta kilitçilerden bi tanıdıına getirdi adam tanesine 150 dedi 4 ü 600 arkadaş şaşırdı...:eek: daha sonra komple 4 kapı camlarlan kilitlerlen 300 e buldum...izmirden.. bide öle hurdacılar var sıfır fiyatını bilmiyolar malın sıfırının 2 katı fiyata bozuunu satmaya çalışıyolar...
Dediğim gibi onlar akıllı, müşteri salak. Bu insanların internetten haberleri yok. Habire para istemesini biliyorlar. Esnaflığı bilmeyen, beni salak yerine koyan bu tür satıcılardan alışveriş yapmamaya özen gösteriyorum. Daha fiyatlı da olsa başka yerlerden parça bulma yoluna gidiyorum. Anlayacağın bu tip insanlar yüzünden işimiz gerçekten zor.