İNSİGNİA fiyat listesi burdaa....

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok fiyatlar beni aşar, bende 2-3 sene sonra temiz ikinci elini alırım nasip olursa.
Paylaşım için teşekkürler

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ek bilgi olarak 1.6 180 Hp Benzinli Mayıs 2009, 2.0 190 Hp Dizel (bu araç fiyatı daha listede yok) 2010 model olarak satışa çıkacak

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir süre önce fiyatı ile ilgili çok konuşulmuştu. Ben başlangıç olarak 47 - 50 bin ytl arası fiyatı olur dediğimde çoğu arkadaş olmaz daha yüksek olacak demişti. O zaman fiyatı Almanya Opel sitesinden kıyaslama yaparak tahmin etmiştim. Bu fiyatlar bence gayet normal bu araç için.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede fiyatlar uygun.. kaldıki ilk furyadan sonra fiyatlarda düşmede olacaktır..

opel biraz geçte olsa kendinden bekleneni yaptı ve düşük hacimli turbolu motorları,makul fiyata satışa sundu.. açık söylüyorum bu fiyatlarla ve bu motor seçeneğiyle insignia; golf-jetta ve passatın bile ağzına tükürür.. Vw piyasasının kaymağını aldı almasına; ama olsun sonunda uyandı opelimiz-kıymetlimiz.. çok şükür.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız fiyatlar kesinmi; kaynak kim yada neresi?? opel türkiyede bir açıklama yok çünkü..

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hb sport 1.6 180 bg benim seçimim olurdu nerdeyse 60.000ytl her halde siyah konsol 20'' jant ekledik mi 60 milyarıda geçer. benide aştı ben vectraya biraz daha bineyim

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız fiyatlar kesinmi; kaynak kim yada neresi?? opel türkiyede bir açıklama yok çünkü..
Arkadaşlar bunun kaynağı tabiki Opel Türkiye'dir. Bu fiyatlar Opel bayilerine özel programından gönderilmiştir bende bunları merak edilen bi konu olduğu için gelir gelmez paylaşmak istedim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Acaba servis ücretleri nasıl oacak.:D:D:D

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatlar gayet rekabetci olmuş,,1.6 115bg le 180bg arasındaki farkta az,,, bence direk 1.6 180bg lik en cazip model,,,2010 model yılıyla beraber ağustos gibi alınabilir :) hayırlısı diyelim ,,genede önce canlı canlı bi görüp kullanmak lazım,,,,