insignia hakkında

mrbody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar 5 yıldır severek bindiğim vectramı satıp insignia 1.6 180 hp elegance siparişi verdim yalnız internetten takip ediyorum 2000-20000 km deki insignialardaki 2. el satış oranı gittikçe artmakta içimde bi şüphe oluştu acaba sıkıntı nedir diye bi araç sahibini aradım yakıttan şikayetçi km de 560 krş yaktığını birisi tamponlardaki seslerden şikayetçi acaba yanlış tercihmi yaptım aracı test ettim yol tutuş olsun performans olsun konfor olsun hepsi hoşuma gitti bu konudaki görüşleriniz nelerdir yardımcı olursanız sevinirim

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar 5 yıldır severek bindiğim vectramı satıp insignia 1.6 180 hp elegance siparişi verdim yalnız internetten takip ediyorum 2000-20000 km deki insignialardaki 2. el satış oranı gittikçe artmakta içimde bi şüphe oluştu acaba sıkıntı nedir diye bi araç sahibini aradım yakıttan şikayetçi km de 560 krş yaktığını birisi tamponlardaki seslerden şikayetçi acaba yanlış tercihmi yaptım aracı test ettim yol tutuş olsun performans olsun konfor olsun hepsi hoşuma gitti bu konudaki görüşleriniz nelerdir yardımcı olursanız sevinirim

insignia daha yeni bi araç. sizin seçiminize saygım var lakin yeni bir modeli almak için en az 3 sene beklerdim....

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi bu işler biraz şans işi.Araç yeni bir araç ve dediğin gibi eksik yönleri arızaları çıkıyor ama arkadaşım aldı tabiri caizse o sıfır arabayı eşşek niyetine kullanıyor, gık demedi daha araba.Yani lafın kısası daha araç gelmeden,binmeden kendinizi aracınızdan soğutmayın.İyi bir tercih yapmışsınız ve vectrayı aratacağını sanmıyorum.İnş. sorunsuz uzun süre kazasız belasız mutlu bir şekilde binersiniz.Şimdiden hayırlı olsun

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Size bir test sitesindeki İnsignia 1.6 Turbo testi sonrasında yorum yazan kullanıcılardan birinin yazdıklarını ekliyeyim.
"her turlu serı aracı kullandım her markada.fakat bu ınsıgnıa gerek donanım gerek motor performansı benı fazlası ıle tatmın ettı.sehır ıcınde 90 km sabıt hızla 2.500 3.000 devır arasında kullandım bır depo ıle (60 lt) 670 km yaptım.fakat tam tersıne tam gaz kullanıp 450 km de depoyu bıtırdım.yanı anlıyacagınız hersey sıze baglı bana gore fazlası ıle ekonomık bır motor.oyle denıldıgı gıbı yok 2000 devırde cekmıyor falan hıkaye arkadaslar.200 tlye depoyu doldurun devırı normal kullanın yanı 2000-2500 arası bakın gorun kac km yapıyor aracınız.kanıt ısteyen olursa tasıtmatıkten kanıtlarım saygılarım ıle..."
Bence aracınızdan hiç soğutmayın kendinizi.

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakıt sarfiyatı vectra ya göre biraz daha safla tabii ki sonuçta 160hp bir araç. Turbo olmayanların doğal olarak bir güç sıkıntısa var. Yakıtla alakalı bir sorununuz yoksa araba çok güzel bir araba, hele şehir dışı mükemmel. Geçen ay Antayla'da iki araba geldik, ben corsa ile yırtıyorum önden o arkadan düşük devirle geliyor. araba 6 ileri vites soruyorum atıyormusun 6'ya diye yol yok diyor bana. Ben 100 ile gitmek için 5. viteste 3500 devir yapıyorum o 5. viteste 2000 devirle geliyor. 6 ya atsa 1000 devire düşecek araba.
Gönlün rahat olsun çok güzel bir otomobil. Güle güle kullan.

Ahmet Altınçubuk

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ilanların coğu ötv zamanı alınmış araçlar değerini fazla kaybetmeden satmak isteyenlerdir nerdeyse aldığı paraya satmaya çalışıyorlar yoksa insignia da sorun olacağını düşünmüyorum tek sıkıntı yakıt olacaktır

mrbody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorum yapan herkese teşekkürler biraz olsun rahatladım sayenizde sağolun

kip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok yakarsa tak lpg yi gitsin hocam
ne x5 ler ne cayenneler biliyorum gazlı vızır vızır gezıyorlar ;)