InSP - Inspection uyarısı

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya tabıkı garantıde oyle gıtmek zorunlu gıbı bırsey

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
airbag hakkında bırsey daha soyleyım egerkı gösterge sokeceksek [gösterge ıcın sımıt mecbur sokulur] yada dıreksıyon sımıdı amator olarak, teyp kodunuda bılıyorsak sorun yok kutup basının önce eksı kutbunu sonrada artı kutbunu sokerek 10 dakıka sonra sokme ıslemıne baslayabılrısınız aırbag lambası yanmaz

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
InSp 1000 noluyo peki arakdaşalar. bunu da yeni aracımda ilk defa görüyorum... araç 23 binde

Joe_Sadriabi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.borauslusoy.com
INSP uyarısı 1000 ve 15000 km de çıkmıştı. Şimdi 27000 küsürde yine çıktı. 30 binde yanması gerekmez miydi? Nasıl programlıyorlar bunu anlayamadım. Ayrıca 1 yıl da değil 13 ay doldu. Yaklaşık bir-bir buçuk ay sonra 30 bin bakıma gideceğim zaten. Ondan önce birşey yapmama gerek var mı sizce?

kagan-opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis

servis zamanı gelmiş servise gidip bakımları yapıldıktan sonra o yazı servis tarafından kaldırılır

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsp

arkadaşlar arabam 2006 model opel vectra 4601 km de ilk aldığımda km göstergesinin altındaki km sıfırlama düğmesine basılı tuttuğumda insp 21000 gösteriyodu az önce birden bire İNSP 1000 yazdı anlam veremedim birde vites geçişlerinde tekleme var araba ikinci vitese geçip gaz verdiğim anda rahatsız edici bir şekilde silkeliyo bilen arkadaşlarım ve ustalarım fikirlerinizi paylaşırsanız mutlu olurum teşekkürler:help: