iptal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nereye yazacağımı bulamadım, en çok mesaj yazdığım yere yazmayı uygun gördüm..

arkadaşlar, üyeliğimin iptal edilmesini rica ediyorum.. forum maalesef benim gözümde katı kurallarla donatılır oldu, şahısların istekleri topluluğun istekleri gibi gösterilmeye başlandı, gereksiz kibirler sergileniyor.. bilgi değil, popülarite övülüyor. haklı olan değil, kıdemli olan kazanıyor.. ben bu noktada daha fazla bu sitede kalmamı kendime bir eziyet gibi görmeye başlayacağım, bu kötülüğü kendime yapmak istemiyorum.. herkese hayatında bol şans ve başarılar diliyorum..

Esen kalın...

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke kalsaydın ya.gitmek çözüm değil.kal çözümleri beraber üretelim.sabretmek boyun eğmek değildir.haksızlık varsa sonuna kadar savaşalım.şayet gerçekten haklıysan ve tüm uğraşlarına rağmen çözüm yoksa bende seninle beraberim.bende ayrılırım bu siteden.ama dediğim gibi önce hakkını aramalısın...

Son düzenleme:

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke kalsaydın ya.gitmek çözüm değil.kal çözümleri beraber üretelim.sabretmek boyun eğmek değildir.haksızlık varsa sonuna kadar savaşalım.şayet gerçekten haklıysan ve tüm uğraşlarına rağmen çözüm yoksa bende seninle beraberim.bende ayrılırım bu siteden.ama dediğim gibi önce hakkını aramalısın...
:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ne diyeceğimi bilemedim birden,çok üzüldüm ayrılmanıza,keşke hiçdeğilse boludaki buluşmaya kadar sabretseydinizde bu tür rahatsızlıkları ve yönetimle ilgili konuları orada yüzyüze oturup konuşsaydık karşılıklı olarak birbirimizi daha iyi anlardık diye düşündüm bir an için,ama şahsi kararınızada elbette saygı duyuyorum,görüşmek üzere hoşçakalın...:eek: :eek: :cry:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ne desem bılmıyorum. karar senın tabıkı. bılmıyorum ne gıbı sorunların var ama bence opelim.net cok ıyı bı sıte yönetımde aynı sekılde ıyı kararlar verıyor kımseyı kırmamaya calısıyor. bence gıtmek çözum degıl

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldırmayın abi, her forumda bu işle biraz böyle yürür. yinede üzücü bi üyemizi kaybetmek.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şahısların istekleri topluluğun istekleri gibi gösterilmeye başlandı, gereksiz kibirler sergileniyor.. bilgi değil, popülarite övülüyor. haklı olan değil, kıdemli olan kazanıyor

İzahı çok zor bir durum.
Bunu ayrılmak yönünde değilde bilginin üstün geleceğinin kabul edilmesi yönünde başlık ile konu açman bence daha yerinde olurdu.:(

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ne diyeceğimi bilemedim birden,çok üzüldüm ayrılmanıza,keşke hiçdeğilse boludaki buluşmaya kadar sabretseydinizde bu tür rahatsızlıkları ve yönetimle ilgili konuları orada yüzyüze oturup konuşsaydık karşılıklı olarak birbirimizi daha iyi anlardık diye düşündüm bir an için,ama şahsi kararınızada elbette saygı duyuyorum,görüşmek üzere hoşçakalın...:eek: :eek: :cry:
Bilgi ve birikimlerinizden faydalanıyorduk.Ayrılmak istemenize şahsen üzüldüm.

yenilmez27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nereye yazacağımı bulamadım, en çok mesaj yazdığım yere yazmayı uygun gördüm..

arkadaşlar, üyeliğimin iptal edilmesini rica ediyorum.. forum maalesef benim gözümde katı kurallarla donatılır oldu, şahısların istekleri topluluğun istekleri gibi gösterilmeye başlandı, gereksiz kibirler sergileniyor.. bilgi değil, popülarite övülüyor. haklı olan değil, kıdemli olan kazanıyor.. ben bu noktada daha fazla bu sitede kalmamı kendime bir eziyet gibi görmeye başlayacağım, bu kötülüğü kendime yapmak istemiyorum.. herkese hayatında bol şans ve başarılar diliyorum..

Esen kalın...

bence de hemen kestirip atma bu konular konuşulup halledilir bence bu konuyu foruma açman lazımdı benim bir konuda rahatsız olduğum şeyler var diye eminim sana destek olan çıkardı senin gibi bilgili kişilerin forumdan ayrılması üzücü bence ben şahsen üzüldüm....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...