irmscher aksesuar

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar irmscher aksesuarlarını nerden teminedebilirim acaba bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teoride Opel yetkili servislerinden ama pratikte bundan kendilerinin bile haberi yok...

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erman kardeşim geçengün opel odak'la görüştüm katalog getirecekler.bakalım nezaman gelecek.arabamın ön ve arka karlıklarını,ön paneli ve egzos son susturucularını taktırmak istiyorum fakat bakalım fiyat ne isteyecekler????benim bilmek istediğim servis haricinde piyasada satışı varmı acaba irmscher parçaların???

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef yok.Alternatif olarak Steinmetz'le görüşebilirsin.Soundstation Tuning TR Distribütörüdür.Hakan Bey yardımcı olur.Bence hem Irmscher'e göre daha ucuz, hem de daha güzel...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arf68' Alıntı:
erman kardeşim geçengün opel odak'la görüştüm katalog getirecekler.bakalım nezaman gelecek.arabamın ön ve arka karlıklarını,ön paneli ve egzos son susturucularını taktırmak istiyorum fakat bakalım fiyat ne isteyecekler????benim bilmek istediğim servis haricinde piyasada satışı varmı acaba irmscher parçaların???

gelecek katalog daha detayli olabilir ama yine de göz atmak istersen :

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=6115

http://www.irmscher-bits.com/catalog/brochures.php?osCsid=a6b789707f1a0bd9c31ca7c9f773c2d7

crazy_pistols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ırmscher pahalı kalıyo yaw..kaliteli ama çok pahalı...aynı fiyata daha uygunu yaptırabiliriz aslında..