ısde resımlı plakalık ıptalı

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tiner silmedi benim plakanın kenarı naptım ne ettim acaba sentetik yerine başka bişeymi aldım:(

bide o banttan bende kullanmıstım daha sonra tesca mı ne öle bi marka var onuda denedim bundan daha iyi sonuc aldm

bugra sanırım sen sadece surerek sılmeyı denedın boyanın cıkması ıcın ustubu ıle ıyıce bastırarak sılmen lazım ben yaparken ellerım sısmıstı
bant konusunda ıse bence en ıyı markadır 3m

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni aracımın plakalıklarını iptal edecegim için bir söz atmak istedim

sizin içinde güncel yapalım

oKnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ellerine sağğlıık çok güzel olmuş emeğe saygıııı

halilertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tr.netlog.com
güzel olmuş eline sağlık

junoir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ıs ıcın plaka tıner (eger plakanın etrafındakı sıyah cızgıyı sılmek ıstıyorsanız) ustumu ve 3m bant gereklı

vgtzk2.jpg
once plaka yuvasından sokulur
29yfgp2.jpg

krwa0.jpg

2zehvfd.jpg
aynı sekılde arka plakada sokulur
2j0jamw.jpg
sonra tıner
15me683.jpg
ustubuye uygulanır
xkt4cy.jpg
ve sıyah cızgı sılınır cok ugrastırsada cıkıyor
1268wwp.jpg
sonra cıft taraflı 3m bantımız plakamızın arka yuzune ıstenıldıgı duzeyde sıze kalmıs ne kadar ıstersenız yapıstırın (ben fotograf cekmeyı unuttum)
2pqvm7b.jpg
sonra temızlenen yuzeye tampona yapıstırın ısde sonuclar
nfocw4.jpg

plakayı guvene almak ısteyen ustune akıllı vıda atabılır
tiner yerine aseton çok kolay çıkartıyor...

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel çalışma olmuş, ben daha farklı bişey yaptım, plakam aynen duruyo, yalnız vidaların başına takılan bi aparat var ondan taktım, mobilya aksesuarları satan yerden aldım, yuvarlak başlıkla beraber vidayı sıkıyoruz, ardından başlığın üzerine vidayı gizleyen kapağı takıyoruz, düşme sarkma v.b. durumları %100 önlüyor ve vida başlığı görünmediği için sökme durumuda caydırıcı oluyor...

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
güzel çalışma olmuş, ben daha farklı bişey yaptım, plakam aynen duruyo, yalnız vidaların başına takılan bi aparat var ondan taktım, mobilya aksesuarları satan yerden aldım, yuvarlak başlıkla beraber vidayı sıkıyoruz, ardından başlığın üzerine vidayı gizleyen kapağı takıyoruz, düşme sarkma v.b. durumları %100 önlüyor ve vida başlığı görünmediği için sökme durumuda caydırıcı oluyor...

renk uyumu nasıl? ben nette buldumda 10 liraya satıyorlar:mad: içinden kaç tane çıkıyordu hatırlamıyorum ama ön-arka ayrı ayrı aldınmı 20'ye gelmesi muhtemel..
vidayla takıp vida başını boyayım diyorum ama boyamaya da eriniyorum:D eğer o aparat her hırdavatçıda bulunabilecek birşeyse bende bakıyım.

folyodan kendi yaptığım yazı karakteri:)