İst/Eyüp civarında özel opel servisi

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Arkadaşlar Eyüp civarında bildiğiniz,güvendiğiniz hizmetinden memnun olduğunuz Özel Opel Servisi var mı?Opelim.net ailesinde sanırım bilenler vardır.Yardımlarınızı bekliyorum.Yetkili servise gitmek istemiyorum çünkü gerçekten çok pahalı.

MAVİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sebebini bilmiyorum ama özel servis öğrenmek isteyenlerin hiçbiri sorularına cevap alamıyor. Bende sordum aynısı oldu benden önce soranlarada cevap verilmemiş sanırım benden sonrakilerede cevap verilmeyecek. Galiba İstanbulda tek bir özel servis var opel team ben başka öğrenemedim.
Arkadaşım sen öğrenebilirsen banada söyle

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanayi sitelerine gidin dünya kadar arkadaşlar opel team denmesinin nedeni sitemize yardımcı olmaları ve kaliteli iş yapmaları dır.

bunun yanında gidip adamlarla konuşun ne çıkabileceğini 3-5 servis dolaşın en mantıklı olana gidin direk aracı sokarsanız içeri adamda ona göre davranıyo işte yapacak çok bişey yok...

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Evet ya özel opel servisine giden hiç yokmu eyüp vivarında oturan ilginç yani.

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Ya arkadaşlar özel servis bahsi geçince neden hiç kimse katılmıyor, anlayamadım doğrusu.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşım ben gopta oturuyorum ama servis için heralde maslak oto sanayiye gidecem :)

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halcon_negro' Alıntı:
Ya arkadaşlar özel servis bahsi geçince neden hiç kimse katılmıyor, anlayamadım doğrusu.

Arkadaşım sanırım Eyüp bölgesinden çok fazla katılım potansiyeli yok forumumuz da ve sanırım bu yüzden o bölge tavsiyesi yok.

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MAVİ' Alıntı:
Sebebini bilmiyorum ama özel servis öğrenmek isteyenlerin hiçbiri sorularına cevap alamıyor. Bende sordum aynısı oldu benden önce soranlarada cevap verilmemiş sanırım benden sonrakilerede cevap verilmeyecek. Galiba İstanbulda tek bir özel servis var opel team ben başka öğrenemedim.
Arkadaşım sen öğrenebilirsen banada söyle

Selam arkadaşım,kimse kimseye kolay kolay kefil olmak istemez.Kimse kimsenin vebaline ortak olmak ta istemez.Ben kendi fikrimce sebebin bu olduğunu düşünüyorum.
Opel Team Servis in sürekli olarak telafuzu na gelince Forum sponsorumuz ve işinin arkasında duran bir servis basit bir örnek;Ben Beylikdüzünde ikamet ediyorum.Aracıma özel servis hizmeti almaya Beylikdüzünden,Bostancı sanayi ye gidiyorum.
Artık siz nasıl düşünürseniz.;)

MAVİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
Selam arkadaşım,kimse kimseye kolay kolay kefil olmak istemez.Kimse kimsenin vebaline ortak olmak ta istemez.Ben kendi fikrimce sebebin bu olduğunu düşünüyorum.
Opel Team Servis in sürekli olarak telafuzu na gelince Forum sponsorumuz ve işinin arkasında duran bir servis basit bir örnek;Ben Beylikdüzünde ikamet ediyorum.Aracıma özel servis hizmeti almaya Beylikdüzünden,Bostancı sanayi ye gidiyorum.
Artık siz nasıl düşünürseniz.;)

Artık bu mesajdan sonra bende opel team'e gitmeye karar verdim. Ama benim gibi anadolu yakasını hiç bilmeyen birisi için zor. Nasıl gideceğimiz konusundada biraz yardım ederseniz iyi olur.(ikitelliden)