istanbul da boya koruma yapan yer.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 tatilde istanbula geleceğim. aracım siyah ne kadar yıkamada fiber süngerle ve özel şampuanla yıkattıysamda güneşte ve ışıkta bakınca hareler ve ince yıkama çizikleri görünüyor. aldığımda sonax ta boya koruma yaptırmıştım yıllık ama ortalama 1 sene geçti demek özelliğini kaybetti. kendim yapacak zamanım yok. bu konuda istanbulda gerçekten başarılı ve ciddi bildiğiniz bir yer varsa paylaşırmısınız. geldiğim zaman yaptırayım da kafama takılan durumu bertaraf edeyim.

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forum istanbul - tawanbay oto kuaförü , çok iyi iş çıkartıyorlar.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bostancı sanayi içinde değilmi?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sanayi içinde iş bankasının olduğu caddenin orda biryerde olması lazım gördüm gibi hatırlıyorum orada....

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bostancı minibüs caddesindeki shell in sokağında bir yer var. İşlerini gerçekten iyi yapıyorlar. Bende müşterisiyim kendimin ve arkadaşlarımın memnuniyetleri tecrübe ile sabit. Yapılacak uygulama ve fiyat hakkında bilgi almanda yarar var. Görüşürsen kuvvetle ihtimal kafana yatacaktır.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bostancı minibüs caddesindeki shell in sokağında bir yer var. İşlerini gerçekten iyi yapıyorlar. Bende müşterisiyim kendimin ve arkadaşlarımın memnuniyetleri tecrübe ile sabit. Yapılacak uygulama ve fiyat hakkında bilgi almanda yarar var. Görüşürsen kuvvetle ihtimal kafana yatacaktır.
orda sonaxla bi yer var sonax daha dolu oluyo genelde :D