istanbul susuz nasıl olacak???

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sontur07.jpg

Afişleri hazırlayan Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi yüksek lisans öğrencisi Ozan Karakoç, bitirme projesi olarak hazırladığı çalışmayı "sinir bozucu bir içerik" olarak tanımladı. Güzel Sanatlar Fakültesi'ni bitirmek için hazırladığı tezde, İstanbul'da düzenlenecek bir su forumuyla ilgili afiş hazırlığını konu alan Karakoç şunları söyledi: "Yaptığım araştırmalarda İstanbul'un 2030'lardan sonra ciddi su sıkıntısıyla karşı karşıya kalacağını gördüm. Bunun üzerine 'Konuşmamız lazım' sloganıyla bu afişleri hazırladım. Etkileyici ve vurucu bir şey olmasını istiyordum. Bunun için sinir bozucu bir içerik yarattım. Sanırım etkili bir çalışma oldu, çünkü internet üzerinde çok fazla dolaşmaya başladı afişler. Belki forumun resmi tanıtım afişi için teklif alırım."

milliyet alıntı...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coldekiadam' Alıntı:

abi senin resimden sonra biraz acı ama olsun:):)

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben bu küresel 1s1nma susuzluk falan hiçbirine inanm1yorum. Bu konunun içinde olan kisiler sürekli hersey normal demesine ragmen, baska konularla ilgili bütün profosörler, bilmem kimler hergün birsey uyduruyor.
meclisdende bu konuyla ilgili bir konuyu bu hükümet gecirmeye cal1s1nca zaten arkas1nda bir bityenegi aramamak imkans1z.
Bu resime gelince gerçekten etkileyici. Düsünen arkadasada helal olsun ancak Küresel 1s1nma sonucu denizlerin kurumas1ndan degil tasmasindan bahsediliyor(buzullar eriyor falan filan).Yani küresel isinma ile ilgili hurafelerle uyusmuyor. Ama Bogaz gibi cennete benzeyen bir yeri secmekle halk1 etkilemeyi güzel basarir. Tekrar helal olsun..

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
werilmişti bi ara bnce hazineler açığa çıkar toplar millet :)

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ii de dunyayi su basacak kuresel ısınmadan dolayii bogulacaz..
susuz kalmayacaz ki