İstanbul'da oto pazarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulu bilmem ama mersin ve adana gibi illerin nemli havasında sağlam çıkacak 5 yaşında araba bulmak herhalde zor olur...

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kartal da vardı bi tane adliye yapacaklarmış yerine ssk hastanenin oraya taşıdılar altunizadede var .otocenter var mahmutbeyde.

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dncera' Alıntı:
Bi ara galericilik işi yapmıştık. İstanbuldaki pazarların coguna gittim ama bulabileceğin en temiz ve en güzel araçlar ALTINİZADE DE KURULAN PAPYON orayı tavsiye ederim

Saygılarımla
kesinlikle katılıyorum , temiz istanbul arabası alacaksan git a.zade'ye; bak, beğen götür servise okeylettir güle güle bin bence. Bunlar içinse taş çatlasın 2 güne ihtiyacın olacak şehr-i istanbul'da hadi bakalım kolay gelsin şimdiden:good:

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aquin' Alıntı:
tabi hepsi nemli istanbulun ankaranınki soğuktan çürüyor be ne ya

soğuktan çürümek mi?

astracdtı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbula 2 kere gittim sırf araba için birinde daha gece boyanmış arabayı getirmişler araba hala boya kokuyordu ikincisi bir bmw 325 di ruhsatta farklı tescilde farklı gözüküyordu korkuyor insan sanki başka cumhuriyet...

CenturyVB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En iyisi amerikadan almak.Yorgun kemiklerin üzerine yeni kaslar eklenebiliyor :)

zarganax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Nesi garip en çok çalıntı araç istanbulda ve bu araçlar bir şekilde piyasaya sürülüyor...Plaka işine geldimmi tabiki kayıttan çıkar ama bu aracı alırken gözükür yani pazarda insanlar ön yargı ile yanasmasını engellemiş olur..Adamlar bakmadan geçiyor 2000 model 45000 binde darbesiz bir araçtı millet sırf istanbul diye geçiyordu..

Türkiye genelinde kayıtlı olan araçların % 22 si İstanbuldaysa , yıllık yaklaşık 300-350 bin yeni araç sadece İstanbulda trafiğe çıkıyorsa ve de 17 milyon nüfuslu bir şehirde 4 kişiye 1 araç düşüyorsa Anadoluya oranla en çok çalıntı aracın İstanbuldan çıkması kadar doğal birşey yok herhalde. Hee; bu da bütün İstanbul araçlarını ve İstanbulu sakat yapmaz sanıyorum...

Ayrıca; Anadoluda nemden dolayı sadece İstanbul araçlarına karşı değil Karadeniz araçlarına karşı da bu muamele yapılıyor. Ve de bu ön yargı kolay kolay değişeceğe de benzemiyor. :(

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zarganax' Alıntı:
Türkiye genelinde kayıtlı olan araçların % 22 si İstanbuldaysa , yıllık yaklaşık 300-350 bin yeni araç sadece İstanbulda trafiğe çıkıyorsa ve de 17 milyon nüfuslu bir şehirde 4 kişiye 1 araç düşüyorsa Anadoluya oranla en çok çalıntı aracın İstanbuldan çıkması kadar doğal birşey yok herhalde. Hee; bu da bütün İstanbul araçlarını ve İstanbulu sakat yapmaz sanıyorum...

Ayrıca; Anadoluda nemden dolayı sadece İstanbul araçlarına karşı değil Karadeniz araçlarına karşı da bu muamele yapılıyor. Ve de bu ön yargı kolay kolay değişeceğe de benzemiyor. :(

Pardon senin düsüncene göre ozaman istanbulun bir kısmı sakat diğer kısmıda sağlam oluyor.... Ben diğer illere göre kıyaslamayaptığımda bu sonuca vardım ve söyledim bundan daha doğal ne var..Tabi sen benim dediğimden istanbuldaki tüm araçlar sakat olayını anlıyorsan oda senin anlayısın bir şey diyemem...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...