İstanbul'da tavsiye edilebilecek yetkili servis

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Eminim daha önce çok tartışılmış olabilir ancak arama modülünü kullandığımda dıyurucu bir cevap alamadım.

- Aracım 2008 Astra 1.6H ve sanırım 10bin km bakımı geldi. (insp 9500 gibi çıktı ekranda :))

- İstanbul'da avrupa veya anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir servis var mı? Müşteriyle ilişki açısından, bilgi açısından, işçilik açısından.. örneğin bakımda aracımın arka süspansiyonlarından gelen gırç gırç seslerini de yaptırmak istiyorum, ön göğüsten gelen tıkırtı seslerine de çare bulmalarını isteyeceğim, bu konularda tecrübeli bir servis var mı bildiğiniz. ayrıca aracımın sabitleme kopçası kopan paspaslarını da değiştirmek istiyorum, bunları garantiden mi değiştirirler, yoksa hediye verebilirler mi (sırf sağ paspası verseler de olur)

- İnanın ödeyeceğim paraya çok bakmıyorum, astarı yüzünden pahalıya gelmesin, işlerini düzgün ve temiz yapsınlar, bir müşteri olarak beni memnun etsinler yeter.

Önerileri bekliyorum. Teşekkürler,

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genel olarak yetkili servislerden çok çok memnun kalan biri yoktur heralde.

ben garantim bitene kadar Dolmabahçede "opel gerçek" e gittim ( http://opel.gercekoto.com.tr/t/opel/ ). herhangi bir sorun yaşamadım. garantiden değişen bikaç parçam oldu herhangi bir sıkıntı yaşatmadılar. paspas için ne derler bilemiyorum.

şikayetçi olduğum konu fiyatların bi hayli yüksek olması. örnek: dışarıda 30-40 tl'ye alabileceğim motor yağını 100 tl'ye vermişti tabi buna bide işçilik falan eklenio...

ama şunuda söyleyeyimki bir çok özel servis opelgerçek kadar kaliteli hizmet vermiyor...

diğer yetkili servisler için bişey diyemiycem çünkü hiç işim olmadı. tecrübesi olan arkadaşlar yazacaklardır....

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
ben haramidere opel erdemire gittim aküm bittiğinde sağolsunlar ilgilendiler ancak çok uzun sürdü bir akü değişimim en az 4 saat falan çünkü sırada arabalar vardı vs dediler sıra oldumu almıolar sanırsam yeteri eleman yok

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Eminim daha önce çok tartışılmış olabilir ancak arama modülünü kullandığımda dıyurucu bir cevap alamadım.

- Aracım 2008 Astra 1.6H ve sanırım 10bin km bakımı geldi. (insp 9500 gibi çıktı ekranda :))

- İstanbul'da avrupa veya anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir servis var mı? Müşteriyle ilişki açısından, bilgi açısından, işçilik açısından.. örneğin bakımda aracımın arka süspansiyonlarından gelen gırç gırç seslerini de yaptırmak istiyorum, ön göğüsten gelen tıkırtı seslerine de çare bulmalarını isteyeceğim, bu konularda tecrübeli bir servis var mı bildiğiniz. ayrıca aracımın sabitleme kopçası kopan paspaslarını da değiştirmek istiyorum, bunları garantiden mi değiştirirler, yoksa hediye verebilirler mi (sırf sağ paspası verseler de olur)

- İnanın ödeyeceğim paraya çok bakmıyorum, astarı yüzünden pahalıya gelmesin, işlerini düzgün ve temiz yapsınlar, bir müşteri olarak beni memnun etsinler yeter.

Önerileri bekliyorum. Teşekkürler,

koltuğa oturduğunda elfreni çekiliyken gelen gıcırtı sesi kronik bir sorun...ama koltuktan geliyorsa kılıfını çıkarıp kendinde yağlayabilirsin forumda açıklaması var servis 200 ytl ye yapıyor

paspaslarını yenilemezler sanıyorum malesef yıkamacıların birden çekmesi yüzünden oluyor kendin ayır bence paspaslarını döşemeden yıkatmadan önce

servis önerisine gelince kendine en yakın en iyi servisi tercih et semtini bilmediğim için sana önerebileceklerim odak, balkan ve erdemir...bide serviste iş yaptırdığın insanlardan en az 1-2 siyle iyi diyologlar içerisinde ol arada ufak tefek gör onları ben bazı küçük 50-100 liralık küçük işçiliklere, parçalara bile para vermiyorum..

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi burda yazdıklarımız kendi düşüncelerimiz bana veya bir başka arkadaşıma iyi yaklaşan güzel gelen servis sana kötü gelebilir

Ben kendime En yakın olana gidiyorum CTR Opelin resmi sitesinde var firmanın adresi aytekin abinin dediği gibi aranı iyi tutcaksın arada bahşişini vericen çay içmeye gidicen O zaman Başkasından para alarak yaptıkları küçük şeyleri bedevaya yapıyorlar :)

CTR Otomotiv San.ve Tic.A.Ş.

İstanbul, Basın Ekspres Yolu Cemal Ulusoy Cad. No:49 Yenibosna Güneşli
Tel.: 212-4951515; Fax.: 212-6934444
Email: adnan.ofluoglu@ctrplaza.com.tr

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için teşekkürler.

- Gıcırtı meselesi koltuk kaynaklı veya el freninden değil. El freni gacırtım zaten mevcut, çok da problem değil. Bu ses problemi bariz bir şekilde arka süspansiyonlardan geliyor, kimi zaman tek taraflı, kimi zaman iki taraflı, kimi zaman hiç gelmiyor, sanki bir yaylı yatağın gacırdaması gibi bir ses. Forumda da mevcuttu yanlış hatırlamıyorsam.

- Evet, arabayı bırakırken dikkat etmek lazım paspaslara. Sonuçta kopan şey tek bir plastik parça, belki tamir de edilebilir. Eğer bu işlemi iyi niyet çerçevesinde ücretsiz halledebilirlerse, o servis sürekli yolum olur herhalde :)

- Levent'te oturuyorum, Odak'ı çok methettiler, CTR'nin yanındaki Enco'da çalışıyordum eskiden, Citroen'di o zaman, Opel de mi oldu :) Güzeldi oranın içi, servisi nasıl bilemem.

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için teşekkürler.

- Gıcırtı meselesi koltuk kaynaklı veya el freninden değil. El freni gacırtım zaten mevcut, çok da problem değil. Bu ses problemi bariz bir şekilde arka süspansiyonlardan geliyor, kimi zaman tek taraflı, kimi zaman iki taraflı, kimi zaman hiç gelmiyor, sanki bir yaylı yatağın gacırdaması gibi bir ses. Forumda da mevcuttu yanlış hatırlamıyorsam.

- Evet, arabayı bırakırken dikkat etmek lazım paspaslara. Sonuçta kopan şey tek bir plastik parça, belki tamir de edilebilir. Eğer bu işlemi iyi niyet çerçevesinde ücretsiz halledebilirlerse, o servis sürekli yolum olur herhalde :)

- Levent'te oturuyorum, Odak'ı çok methettiler, CTR'nin yanındaki Enco'da çalışıyordum eskiden, Citroen'di o zaman, Opel de mi oldu :) Güzeldi oranın içi, servisi nasıl bilemem.

Şuanda Hem cıtroen hem opel hemde chevrolet 3ünede bakıyorlar :)

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi Arkas? Akatlar'da var, bir de karşıda var sanırsam.